Yamaha vTuner - Musiccast + internetova radia

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PIZU 28. 12. 2019 14:50

Čauko...klikni... .https://yradio.vtuner.com/setupapp/yama ... p1&sAuth=..žádají tam ten acess kód....mas ho v receiveri....mne to nabehalo po zaplatení do 5sekund....platil som kartou.......dalej podľa hore vyššieho....na modrý rámček....please click here.....potom tam najdes....Please enter your Access Code.

Your Access Code can be found on the display screen of your device. (More info about getting Access code)....zadaj tam kód z receiveri..

-- 28. 12. 2019 15:02 --

Toto mi poslali na mail...přelož si to cez translator,keď nevieš ako ja :-D po anglicky .....You have successfully paid until 2020-09-11 18:00 UTC. This is your payment confirmation code..
Thank you for paying and enjoy vTuner!

Best regards,
vTuner team
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NIKOS 30. 12. 2019 10:01

Tak již vyřešeno. Zaplaceno a net radio funguje dál. Díky za návod uvedený výše :-)
NIKOS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PIZU 30. 12. 2019 10:44

Parada potom.....nech to baviiiii...AC/DC.....:-D....nemáš zač...aj mne chlapci pomohli....ahojte
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cernohousmartin 2. 1. 2020 15:42

Ahoj. Tak mě taky rádio nefunguje. Mam Yamahu r-n602. Podle toho co píšou na stránkách Yamahy tak můj model by měl být funkční. Zkusil jsem aktualizovat firmware,ale nic to nenabízí,měl bych mít poslední verzi podle toho co se dá stáhnout ze stránek Yamahy. Neví někdo kde může být problém?
cernohousmartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PIZU 3. 1. 2020 05:03

Čauko.....vyskúšaj ako my zaplatiť tých smiešnych pár Eur....daj vedieť ako to dopadlo...pa
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1980Matesko 17. 10. 2020 08:28

Cawte ...Viete mi poradit ako zaplatim ten poplatok na vtuner...
UZ to skusam tyzden a stale mi vypisuje ze pladba zlyhala...
Poomoocc
1980Matesko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Květys 24. 10. 2020 10:29

Ahoj, právě jsem zaplatil a vše bez potíží. Sice neproběhlo 3D secure ověření, ale zaplaceno je. Třeba já si vypínám placení kartou (mám limit placení přes internet 0,-) a jen při samotném placení nastavím vyšší limit. Není to tvůj případ?
Květys
Junior

Předchozí stránka