Nastavení internetu na Denon AVR 1713

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod duff74 17. 2. 2019 21:09

No to můžu, ale ať si to nezasukuju úplně :)
duff74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 18. 2. 2019 07:45

duff74 píše:marcelcz1
Jer fakt, že tam píšou rozbalit ten zip na flešku, tak jsem to udělal standardním způsobem přes winrar a potom jsem to různě rozbaloval ze složek, až jsem tu poslední složku otevřel a zkopíroval na tu flešku. A pořád stejné :-(

Hele to by mohl být problém, pokud jsi nějak měnil adresarovou strukturu co byla v tom zipu tak logicky ten update sw teď ten firmware nenajde. zkus to jen rozbalit a ten obsah jak je dát na čistou flashku, zformatovanou na fat32 i když tam budou další archivy apod.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod duff74 18. 2. 2019 08:56

Vencaxxx

Zkoušel jsem to. Prázdnou 16 GB zformátovanou a na ní porozbalované složky a stejně nic. :hm . V tom pdf píšou rozbalit všechny složky i podsložky, ale skončí to na: USB Update start a dál přes Dimmer nespustím.
duff74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 18. 2. 2019 10:57

Tu flashku vem co nejmenší.
Osobní zkušenost z podobných akcí mám takovou,že na podobné věci je nejlepší velikost 2 nebo 4 GB.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod duff74 18. 2. 2019 10:59

OK. Zkusím.

-- 18. 2. 2019 12:24 --

Tak jsem zkusil 8GB flešku, protože potom už mám jenom 1 GB. Přes Dimmer se nedělo nic, tak jsem zkusil, podržet jiné tl. a to Status. A naskočilo: Files Not Found 02. a dál nic.
duff74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod duff74 19. 2. 2019 13:19

Tak jsem oslovil pozáruční servis hifi techniky a toto je odpověď:

Dobrý den,

Do tohoto AVR lze nahrát firmware pomocí servisního přípravku a servisního software pomocí PC. Toto můžeme provést, ale dle zkušenosti nemusí nahrání proběhnout úspěšně z důvodu možné závady digitální desky. Dle vašeho popisu se může jednat o závadu síťového adaptéru, který je nevyměnitelnou součástí digitální desky a v případě jeho závady je nutná výměna desky. Můžeme udělat pokus nahrát firmware pomocí adaptéru, touto metodou lze nahrát pouze první verzi firmware AVR a v případě úspěšného nahrání je třeba ještě aktualizovat na poslední verzi. Časová náročnost je přibližně 2 hodiny práce, v případě úspěšné opravy by tedy cena opravy činila 1670,- Kč s DPH včetně ověření základních funkcí AVR po přehrání firmware. Pokud by byla zjištěna hardwarová závada, před provedením opravy bychom Vás předem informovali o ceně, opravu můžete schválit nebo odmítnout, v případě odmítnutí opravy účtujeme paušál 800,- Kč s DPH za diagnostiku závady.

Možná to v budoucnu někomu pomůže. Teď ještě najít něco v okolí Zlína, Kroměříže, Vsetína, Brna. Kdyby někdo věděl budu vděčen. Díky
duff74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radík 19. 2. 2019 15:59

Myslím že sem na tom úplně stejně.
Radík
Junior

Odeslat příspěvekod duff74 19. 2. 2019 18:57

Radík

Myslíš jako že máš podobné "symptomy", na stejném AVR?
duff74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radík 20. 2. 2019 13:58

Nene ale taky mě to dělá dneska stým jedu do servisu.Tak uvidím co mě řekne.Pak dám vědět.Ale myslím že je deska na výměnu.Mě to dělá na Pioneer.
Radík
Junior

Odeslat příspěvekod duff74 22. 2. 2019 11:36

Mně to celé jede, krom netu a USB. OK, dej potom vědět jak si dopal a hlavně za kolik :-D
duff74
Kolemjdoucí

Předchozí stránka