Integrovaný zesilovač s vstupem MAIN IN do 55.000 ?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod athlet008 25. 6. 2019 19:25

Ahoj. Prosím o radu. Mám pouze jedny repro a rád bych používal integrovaný zesilovač na hudbu + receiver na film. Sháním tedy integrovaný zesilovač s optickým vstupem a výstupem na Subwoofer, ale hlavně s odděleným koncovým výstupem MAIN IN pro připojení receiveru na koncák integráče. Výkon zesilovače minimálně 150w na 8ohm. Popravdě zatím jsem narazil jen na Vincent SV-237MK. Má někdo jiný tip,nebo nějaký názor na vincenta? Idealní by byl Parasound Halo Integrated, ale ten je už nad rozpočet :-( Děkuji.
athlet008
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 26. 6. 2019 08:15

Koukni na Rotel RA-1572
https://www.studiospalicek.cz/zesilovac ... 72-novinka
Sice nemá Main-in, umí ale v menu zafixovat hlasitost vybraných vstupů, které pak vlastně tuto funkci přebírají.

PS. Jak jsi přišel na to, že Vincent SV-237MK má Main-in?
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod athlet008 26. 6. 2019 08:52

Omlouvám se. Spletl jsem si to s starším Vincentem 234, ten zase ale neumí digitální vstup... Na Rotel jsem koukal, ale nejsem si jistý výkonem.. Měl jsem vykonovy cambridge 851w a při 200w to mělo teprve dost stavy. Mám velikou místnost a nenazrane Kappy 8.2 ( ikdyz taky koukám jinde), možná jiné repro nebudou tak náročné a 120w na 8ohm bude až až? Dekuju
athlet008
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 26. 6. 2019 09:16

Výrobce v případě Rotel RA-1572 uvádí dost konzervativní hodnoty, ve skutečnosti dává mnohem víc:
https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmac ... el-ra-1572
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petr.5 30. 6. 2019 20:12

Kappy žádným integráčem nenakrmíš. Možná ML 585 by to dal. Pořiď si pořádný AV procesor a k němu koncák min. 200 W @ 8 ohm /kanál. Anthem, Lexicon... Tyhle mašinky hrají i ve stereu jak z praku, netřeba mít aparáty dva, stačí jeden kvalitní.
petr.5
Junior

Odeslat příspěvekod Suinodis 5. 2. 2020 12:32

athlet008 píše:Ahoj. Prosím o radu. Mám pouze jedny repro a rád bych používal integrovaný zesilovač na hudbu + receiver na film. Sháním tedy integrovaný zesilovač s optickým vstupem a výstupem na Subwoofer, ale hlavně s odděleným koncovým výstupem MAIN IN pro připojení receiveru na koncák integráče. Výkon zesilovače minimálně 150w na 8ohm. Popravdě zatím jsem narazil jen na Vincent SV-237MK. Má někdo jiný tip,nebo nějaký názor na vincenta? Idealní by byl Parasound Halo Integrated, ale ten je už nad rozpočet :-( Děkuji.


Ahoj, jsem majitelem zesilovač Vincent, jsem velice spokojený a můžu odpovědět na další tvoje dotazy. Zdeněk
Suinodis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod athlet008 5. 2. 2020 12:40

Ahoj. Nakonec jsem pořídil demo Parasound Hint 6 a nemám slov. Tolika síly a čistoty v stereu i v filmu. Všem mohu doporučit. Kappy si vzal nakonec kamarád a já mám teď doma Svs ultra tower. Pokud je srovnám s Kappy tak svs jsou přesnější a mají více detailů. Kappy hrály více prostorove.
athlet008
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků