Zosilnovac 500€

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jaro911 12. 8. 2019 06:03

Zdravim.
Po jedenastich rokoch sa mi pokazil integrovany zosilnovac NADC325BEE ked zrazu prestal hrat a kontrolka power tlacidla zacala blikat na zeleno a preto zhanam nahradu.
Chcel by som vylozene zosilnovac na stereo nie avr. Pocuvam v podstate vsetko ale hlavne metal.Bolo by dobre keby mal aj digitalny vstup (nie je podmienkou) na pripojenie tvboxu. Reproduktory mam Wharfedale Diamond 9.3 Ake varianty by ste mi navrhli v cenovej hladine do max 500€?
Dakujem.
jaro911
Junior

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 12. 8. 2019 07:31

Dlouhe roky jsem NADy doma provozoval. Pokud ti vyhovuje jejich specificky zvuk, dosetri par Eur a zkus jejich C338. Ma vynikajici digitalni konektivitu a oproti tvemu kousku i o kousek dospelejsi zvuk.

Podobny zvukovy charakter, ale trochu zivosti navic (a velmi dobry vestaveny DAC) ma Marantz PM 7005.
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jaro911 12. 8. 2019 08:48

Dik. Na NAD som pozeral ale nizsiu verziu C328 co by malo byt v podstate to iste co C338 akurat nema wifi. Mrknem este na ten Marantz PM 7005. Nady su dost zname svojou nizsou kvalitou spracovania tak neviem ako na tom bude tento.
jaro911
Junior

Odeslat příspěvekod Marantz1 13. 8. 2019 12:53

Muzes usetrit nemaly peniz,pokud do vyberu marantze zahrnes tez pm 6006. Provozoval jsem tez mnohem drazsi 8006 na xavian accorda,kde byl i jeho vetsi vykon nutnosti. Nicmene k tem wharfedale by byl 6006 velmi adekvatnim partnerem a cena za to,co umi je tedy vice nez vstricna.
Marantz1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 14. 8. 2019 10:21

Myslím si, že ten NAD325 by ještě stál za opravu, ani 11 let není zase tolik, aby to bylo na vyhození. Samozřejmě pokud toužíš po něčem novém, můžeš ho pak prodat a pořídit něco jiného. Taky záleží na tom, co se pokazilo a kolik by stála oprava.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaro911 14. 8. 2019 16:33

Dnes som skusmo po par dnoch zapol NAD a div sa svete zase hra :-) Zrejme prehriatie muselo sposobit docasnu nefunkcnost (pri hrani dost hreje). Mal som na nom polozeny dac tak som ho dal bokom aby sa zosilovacu lepsie dychalo. Uvidime ci to pomoze alebo naozaj odchadza do vecnych lovist.
jaro911
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků