Nahrada za NAD c370 nebo oprava?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pabob82 16. 9. 2019 16:36

Ahoj, resim nasledujici situaci. cca 4 roky zpet jsem koupil jetej NAD c370, mel bejt modifikovanej od p. Malanika. Nechal jsem ho po koupi zkontrolovat, vse ok, jen serizeny koncovy stupen? Neco takovyho to bylo. Zhruba pred rokem mi zacal zesik padat do ochranneho modu. Nechal jsem to cca za 4500 opravit s tim, ze budoucnost bude nejista, NAD prej ma obecne slusny streva, ale spatnou zakladni desku nebo spoje? Vec se ma tak, ze posledni dobou mi obcas do ochranneho modu spadne, spis se to stava casteji, jako treba ted. Vim, ze mi chlapik z analog servisu rikal, ze toho dost preletoval - ze musel. No a taky rikal, ze je blby, kdyz se to objevuje nahodne, at mu to tam hodim, kdyz se vada projevi, coz je pochopitelny. Jenze ono to casto jde uz treba za hodinu nebo taky po nekolika h/ druhej den. Otazkou tedy je, zda do toho vubec cpat penize s vidinou opetovne nejistyho vysledku nebo premyslet o necem jinem? Jsem z toho smutnej. NAD mi sedi, je to i peknej cistej kousek a ja nechci, abyl sel do kremikovyho nebe....
CA DacMagic 100 - NAD C370 - Sonus Faber Concertino 1st gen
pabob82
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 16. 9. 2019 17:54

Asi bude rozhodující cena opravy. Pokud by to bylo pár tisíc (tak 2-3), asi by se to ještě vyplatilo, více už bych do toho nedával, protože tam je evidentně nějaký vážný a opakující se problém.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pabob82 3. 10. 2019 15:41

Tak problem vyresen, pomohl mi pan Habart (odis servis) z Ovenecke 7 v Praze. Super pristup, trvalo to 3 dny a cena lidovych 1200. Rikal jsem mu, ze mi jisty pan, ktereho nechci hanit, pravil, ze je to srot a C370 jsou spis horsi zesiky viz prvni post, toz at to odvezu na srotiste. Hlavne ze mi uctoval za predchozi opravu 4500 par mesicu zpet a delalo to za chvili to same :) Pan Habart pravil, ze se C370 moc nekazi a jsou to dobre stroje, ze on sam ma zvuk NADu rad. Ono to bude spis chtit vedet, co kde a jak, nez preletovavat spoje, jak mi naznacil. Za me pan z Tehovce palec dolu a pan Habart palec nahoru. Ps: na netu se zpravidla vskutku pise, ze C370 jsou super stroje za rozumnou cenu, bylo mi podivne, ze mi nekdo opakovane rika, jaka je to sunka.... nazor necht si udela kazdy sam, sam....
pabob82
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 3. 10. 2019 15:46

Tak to dopadlo super.
Ten druhý pán možná chtěl, abys mu to tam nechal jako nefunkční šrot za pár korun nebo zadarmo. A potom... nechci domýšlet.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků