zosilovač, prevodník do 150 až 200 eur

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sannin 17. 11. 2019 09:23

Pozri recenziu a merania tejto novinky - https://www.audiosciencereview.com/foru ... -amp.9242/

Podľa nich stačí dokúpiť slušný DAC okolo 100€ (napr. Topping D10), a máš vystarané.
Sannin
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 17. 11. 2019 11:17

Nákup podľa ASR by som prirovnal asi ako k nákupu auta podľa technických údajov a testov novinárov. Vyberieš auto podľa toho akú má spotrebu, koľko litrový kufor to má, alebo či máš na miestach ktorých sa nikdy nedotkneš mäkčený plast alebo nie. O tom, ale ako ťa bude na tom baviť jazdiť a či si jazdu budeš užívať, to sa nedozvieš. :)
Odstraněna část podpisu odporující pravidlům fóra.
zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sannin 17. 11. 2019 16:13

To je trošku stupídne prirovnanie, keďže v prvom rade každého racionálne uvažujúceho človeka zaujímajú parametre auta. Objem motora (W zosilňovača, bude mi to stačiť na moje potreby?), rozmery (vlezie mi to na stôl?), elektr. vlastnosti (šum), výbava (konektivita), atď ...
Sannin
Junior

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 17. 11. 2019 16:18

Ty ale dle těch specifikací a měření nepoznáš, jestli hraje na prd.
BabetakCZE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sannin 17. 11. 2019 17:27

"na prd" je subjektívne. Pre mňa hrajú naprd KEF Q350, ale po celom svete získavajú ocenenia. Po vypočutí si na internete pozriem odmeranú frekvenčnú odozvu, a všetky reproduktory s podobným priebehom vyškrtnem zo zoznamu. Jednoduché.
Sannin
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 17. 11. 2019 18:20

Sannin píše: ... Po vypočutí si na internete pozriem odmeranú frekvenčnú odozvu, a všetky reproduktory s podobným priebehom vyškrtnem zo zoznamu. Jednoduché.
Áno, je to jednoduché, ale to je tak akurát všetko ... inak je to ale, z hľadiska zvuku, v úplný nezmysel :mrgreen:
bacil2
Mírně pokročilý

Předchozí stránka