Nefunkční Onkyo TX-NR686

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rosswell 10. 12. 2019 16:45

Ahojte
Kupoval jsem v dubnu Onkyo TX-NR686 z UK i s bednama.Bohuzel u onkya prestal fungovat ARC hdmi vstup a je nepouzitelne.Reklamace u nas je vyloucena protoze vsechny servisy se ohani tim ze nepochazi z CZ distribuce a musim reklamovat pristroj tam kde jsem zakoupil.Do UK bych musel poslat Onkyo na vlastni naklady jak tam tak i potom bych musel zaplatit dopravu zase z UK coz dela celkem pres 4000kc za dopravu.Technik u nas rikal ze cela hdmi karta stoji 6000-8000kc.Ted nevim co mam delat,celou dobu jsem si rikal ze kdyby se neco stalo tak autorizovany servis to jisti,ale Onkyo v CR nema zadne postaveni takze jsem na vazkach.
Da se onkyo prodat na nahr. dily?
Premyslim ze se na to vybodnu a koupim neco u nas.
Co by jste delali vy na mem miste???
Diky za odpovedi
SONY 55XF9005
Playstation 4
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3050i 5.1
rosswell
Junior

Odeslat příspěvekod Dm602 10. 12. 2019 20:43

Oled tv Panasonnic
Qled Samsung
Bowers and Wilkins 600
Marantz AV
Monster Cable
Yamaha Mcr D670D
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 10. 12. 2019 21:43

rosswell píše:Ahojte
Kupoval jsem v dubnu Onkyo TX-NR686 z UK i s bednama.Bohuzel u onkya prestal fungovat ARC hdmi vstup a je nepouzitelne.Reklamace u nas je vyloucena protoze vsechny servisy se ohani tim ze nepochazi z CZ distribuce a musim reklamovat pristroj tam kde jsem zakoupil.Do UK bych musel poslat Onkyo na vlastni naklady jak tam tak i potom bych musel zaplatit dopravu zase z UK coz dela celkem pres 4000kc za dopravu.Technik u nas rikal ze cela hdmi karta stoji 6000-8000kc.Ted nevim co mam delat,celou dobu jsem si rikal ze kdyby se neco stalo tak autorizovany servis to jisti,ale Onkyo v CR nema zadne postaveni takze jsem na vazkach.
Da se onkyo prodat na nahr. dily?
Premyslim ze se na to vybodnu a koupim neco u nas.
Co by jste delali vy na mem miste???
Diky za odpovedi

Udělej si výlet do Londýna, vyjde to levněji než pošta. Zpáteční poštovné už bys ale musel zapltit.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rosswell 12. 12. 2019 18:56

Tak našel jsem dopravní společnost která to za 900kč odveze,takže zítra letí do UK
SONY 55XF9005
Playstation 4
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3050i 5.1
rosswell
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 12. 12. 2019 20:03

super
tombas
Pokročilý