Gramofon Europhon

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ronalik 16. 1. 2020 16:41

Ahoj
kamarád mi nabízí gramofon chtěl bych se zeptat zda mi půjde propojit s receiverem Pioneer VSX-519V. Děkuji
ronalik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 16. 1. 2020 16:55

Co jsem se koukal,tak propojit půjde urcite.Má výstup DIN,tedy starý "petikolík" a nebude problém z toho vytáhnout tkanicku s Cinch,které pripojís na svůj receiver.Prípadne redukci DIN/Cinch.
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Trinity Delta a Master,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red,Arcam rHead
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 16. 1. 2020 19:02

Ten Pioneer asi nemá Phono vstup, tedy zabudovaný gramo předzesilovač, takže je potřeba zjistit, zda výstup z gramofonu už je zesílený. Pokud ano, tak stačí připojit tak, jak píše akburt, pokud ne, je potřeba ještě externí gramo zesilovač.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 16. 1. 2020 22:28

Hodně by pomohlo znát typ gramofonu :) VSX-519V předzesilovač nemá, proto bude potřeba něco jako AQ MM3.
Emil Pastelka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ronalik 17. 1. 2020 08:28

Tak nakonec ho mít nebudu ale ještě mám možnost gramofon tesla nc 300 nebo tesla GZ 030 jak tyto typy připojit k receiveru
ronalik
Kolemjdoucí