Výběr audio receiveru/mikrosystému se síťovými službami

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod roman2277 4. 5. 2020 06:32

Yamahu kvůli obslužnému softwaru.
MSI GT73,Ipad Pro 256GB,Yamaha RX A 1030,Naim Uniti Atom,Dali Rubicon 6,LG OLED
roman2277
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 4. 5. 2020 12:03

Z těch tří yamahu, ale ještě bych doplnil mého favorita v podobné ceně
https://www.elektronet.cz/marantz-m-cr611-silver?
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Denis30 4. 5. 2020 13:30

Netušíte, jak je to s internetovými rádii, pokud má recaiver vTuner? Funguje neomezeně třeba stejně jako TineIn? Někde jsem tady četl, že lidem přestalo vTuner fungovat a museli zaplatit poplatek. Jak to tedy vlastně je?
Denis30
Junior

Odeslat příspěvekod orlov 4. 5. 2020 16:11

Yamaha sa rozhodla prejsť od vTuneru na iný systém. Bohužiaľ niektoré staršie receivery už Yamaha nepodporuje, preto prevádzkovateľ vTuneru, keďže mu prestali tiecť prachy z Yamahy, začal za podporu vyžadovať "likvidujúcich" 3 USD/rok.
orlov
Junior

Odeslat příspěvekod Denis30 4. 5. 2020 16:29

Děkuju za vysvětlení. A u ostatních značek tedy funguje vTuner normálně dál bez nějakého omezení?
Jaký je vlastně rozdíl mezi "vTuner" a "tunein"?
Denis30
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 5. 5. 2020 17:21

U Pioneeru normalne funguje...
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jannk 6. 5. 2020 12:38

Jak je to u tehle zarizeni se Spotify/podobnymi sluzbami? Vim, ze YouTube je neco jineho, ale uz mame v rodine par TV, kde YT nejde kvuli zmene formatu. Asi je tezke neco predpovidat, ale da se ocekavat, ze spotify bude aspon 10 roku na tehle recieverech fungovat...?
dik
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tapir1 6. 5. 2020 13:13

Jestli bude za 10 let fungovat Spotify je luštěním z křišťálové koule... :-)) Máš-li však na mysli podporu zvukových formátů v těchto zařízeních a jejich další vývoj, tak většina výrobců je schopná, ale hlavně ochotná, svůj FW aktualizovat pouze po limitovanou dobu (ta je u každého výrobce různá). Jde přeci o spotřební elektroniku a její další a další prodeje jsou prioritní. 8-)

Ještě přidávám odkaz na hodnocení SR : https://www.idnes.cz/technet/audio-foto ... 23E1082508
Audio - Marantz PM8003, Pioneer N-50AE, Sony UBP-X800, Panasonic DVD-S52, Klipsch R-28F; Mobile - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron , Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9, Tv - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tspcz 17. 6. 2020 08:39

Ahoj, resim vicemene uplne stejne dilema - respektive v uzsim vyberu mam uplne stejny produkty jako ty a nadto jsem premyslel jeste nad jednim

YAMAHA NP-S303

ja bych to chtel do loznice / pripadne k PC (ale tady vidim, ze bude problem s NP-S303 ktery nema zadne jine vstupy) / pracovny - k televizi a do obyvaku mam Onkyo 8270

pripadne nejaky jiny tip ? dival jsem se jeste na micro systemy Panasonic PMX90 (levna varianta) nebo 152

ve finala CD vubec nepotrebuji, takze se jedna pouzeo internet / internetova radia + vstupy abych to teoreticky mohl propojit s PC

co se mi libi je klidne i ten CEOL N10, coz by tusim zplnoval vse co potrebuji (reproduktory bych bral ty v setu Polk 20) a chci, ale zase je tam zbytecne CD mechanika, plus pocitam, ze ty Yamahy budou hrat lepsi ?

PS: u te yamahy Yamaha R-N303D zase ctu za ma problemy s WIFI pripojenim a nejakou obstarozni verzi bluetooth 2.1 ? (ve specifikacich na strankach jsem to nenasel)

PS2: zajimavy streamer Audiolab 6000N - ale nema bluetooth a nektere services ktere pouzivam (Soundcloud, Mixcloud) to pocitam neprehjare

PS3: Bluesound Node 2i bude asi vitez ... i kdyz je podstatne drazsi nez co jsem do toho chtel dat ...
tspcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 17. 6. 2020 14:57

Nerozumím... řešíš pouze streamer, nebo celý systém - přijímač vč. beden (CEOL N10, Yamaha R-N303D)?
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tapir1 17. 6. 2020 18:33

Bohužel neuvádíš zcela zřetelně, tedy alespoň pro mne, co všechno od "zařízení" očekáváš. Osobně mohu doporučit Onkyo TX-8270 - zvukem i funkcemi výborný poměr cena/výkon v této kategorii. Špičkou je aktuálně Marantz PM7000N a zajímavou alternativou třeba bazarová Yamaha R-N500 spolu s YBA-11 pro Tidal, Spotify...atd. Tak to jenom abys měl o čem přemýšlet. 8-)
Audio - Marantz PM8003, Pioneer N-50AE, Sony UBP-X800, Panasonic DVD-S52, Klipsch R-28F; Mobile - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron , Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9, Tv - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Houbičkar 17. 6. 2020 19:57

Tapir, to Onkyo sice doporučuješ hezky, ale asi nečteš.
Tazatel pise: ".....k televizi a do obýváku mam Onkyo 8270"
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bruco 17. 6. 2020 21:47

Onkyo dat do pracovne/spalne a do obyvacky si urobit radost PM7000N. :-)
bruco
Kolemjdoucí

Předchozí stránka