Aky receiver k Sony Bravia KD-85XG8596

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Wallcott 4. 12. 2020 17:48

DD aj DTS ide aj cez optiku jedine co nejde je DD+ skusim to teda prepojit cez vystup na tv earc ci pojde zvuk do receivera lebo ten neviem ci podporuje arc.
Wallcott
Junior

Odeslat příspěvekod Wallcott 5. 12. 2020 15:51

Ešte možno jedna otázka, mám možnosť kúpiť z bazaru lacno novší zosilovač denon, láka ma preto aby som vedel využiť aj novšie formáty DD+ cez hdmi arc, len ma zaujíma či si výkonovo a zvukovo oproti tej staršej yamahe nepohorším kedže aspon čo som sa dočítal má dednon výkon 70w/channel a celkovú spotrebu 310w a yamaha má 100w/channel a spotrebu 500w.

DENON AVR-X550BT
http://manuals.denon.com/AVRX550BT/EU/E ... jxinov.php
YAMAHA RX-V363
https://www.cnet.com/products/yamaha-rx-v363-black/
Wallcott
Junior

Odeslat příspěvekod Wallcott 8. 12. 2020 20:17

Tak zobral som na skúšku ten Denon, cez hdmi arc idu všetky formaty takže spokojnosť, no potreboval by som poradiť ako nastaviť PURE mod? na ovladači je tlačidlo vpravo dole to žlte ale nič sa neprepne. V nastaveniach surroundu mám možnosti len movie, music, pro logic, game....pri pure by sa mal asi vypnúť aj displej no neviem kde sa to zapína, lebo teraz ked pozerám obyčajnú TV ide mi zvuk zo všetkých repro a to ja nechcem chcem aby to hralo v surovej forme len z predný + sub ako na yamahe ked som zapol straight mode a ked si pustím film z 5.1 zvukom pojde zo všetkých repro.

Obrázek
Wallcott
Junior

Odeslat příspěvekod anton12345 9. 12. 2020 19:52

Zda sa, ze nemas original ovladac k tomu Denonu, ktory si kupil...
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wallcott 10. 12. 2020 00:13

Ano zistil som, naštastie to ide ovladať všetko cez appku a chlapik ešte spustil z ceny čiže pohoda. Časom by som mohol kúpiť origo ovladač ale kým funguje bluetooth nemám dôvod.
Wallcott
Junior

Předchozí stránka