STB - AVR - TV: No video signal

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ladik1983 28. 3. 2021 15:09

MickLittlemark píše:STB HDMI TV, TV SPDIF AVR. AVR má HDMI Out do TV - kvůli menu AVR a původně obrazu (když šlo HDMI STB do AVR -původní varianta,teď nefunguje). TV HDMI Out výstup nemá. Zvuk z TV repro nechci.

-- 28. 3. 2021 14:55 --

Stejný kabel kterým obraz STB TV funguje při STB AVR nefunguje, AVR out TV propojeno poslední verzí HDMI kabelu


Já mám Denon AVC-X3700H a STB od UPC a normálně mi jede menu z AVR na televizi. Máš to blbě zapojený, protože nechápu proč vůbec řešíš nějakej optickej kabel. Trochu na hlavu. To je jasný že TV nemá HDMI OUT :-D HDMI z AVR OUT píchni do TV HDMI ARC. To je snad základ.
Přílohy
20210328_155435.jpg
20210328_155405.jpg
Naposledy upravil ladik1983 dne 28. 3. 2021 15:15, celkově upraveno 1
ladik1983
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod polda 28. 3. 2021 15:13

Nevím, to bych musel vidět, dotazů a realizací spousta.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MickLittlemark 30. 3. 2021 00:46

Ten tvůj základ je přesně to, co mi nefunguje (jak už jsem několikrát sáhodlouze popsal), a proto musím používat optiku, abych z repráků něco slyšel. "TV HDMI Out" jsem měl na mysli ARC, protože to je de facto audio out přes HDMI, ale dík.
MickLittlemark
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladik1983 30. 3. 2021 06:12

A nastavit na AVR HDMI na 1.4 jsi tedy zkoušel?

A pokud to nejde nastavit, jakože to dle manuálu nastavit nejde, tak zkusit použít třeba tohle

https://www.ebay.com/itm/Premiertek-HDM ... 3201748555

Protože jak se zdá, tak ten sračkoidní čínskej STBák neumí ani HDCP 2.2 a AVR zas neumí napevno nastavit HDCP 1.4 na HDMI

Takže odpověď na tvojí původní otázku je, že příčinou tvého problému je zkur.... Vodafone
ladik1983
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Oppoonent 22. 8. 2021 22:07

Jenom dotaz, mam stejny problem STB Vodafone-AV Reciever Pioneer vsx-933 s vvystupem pouze HDMI DHCP 2.2 - Tv Samsung HD Full. Nejde mi obraz jen zvuk, predpokladam, ze tv z roku 2012 jeste nema hdmi ARC ani DHCP 2.2, takze pockat na novou tv LG, nebo koupit prevadec na 1.4 ? Pokud to zapojim primo z STB do TV obraz i zvuk jde / jen ne 5.1, ktery je na kabelovce uz na dost kanalech
Oppoonent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hkstaripraha 28. 10. 2023 21:28

chyba HDCP.jpg
Oppoonent píše:Jenom dotaz, mam stejny problem STB Vodafone-AV Reciever Pioneer vsx-933 s vvystupem pouze HDMI DHCP 2.2 - Tv Samsung HD Full. Nejde mi obraz jen zvuk, predpokladam, ze tv z roku 2012 jeste nema hdmi ARC ani DHCP 2.2, takze pockat na novou tv LG, nebo koupit prevadec na 1.4 ? Pokud to zapojim primo z STB do TV obraz i zvuk jde / jen ne 5.1, ktery je na kabelovce uz na dost kanalech


Mám také stejný problém: STB (Vodafone TV)-AVR (Yamaha HTR-2071)-TV (Samsung Full HD má ARC). Zvuk bez problémů, ale video díky HDCP 2.2 hodí tuto hlášku. Má někdo konkrétní zkušenosti s tímto konvertorem https://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-kon ... 92/produkt a vyřeší to?
hkstaripraha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hkstaripraha 30. 10. 2023 18:21

hkstaripraha píše:
chyba HDCP.jpg
Oppoonent píše:Jenom dotaz, mam stejny problem STB Vodafone-AV Reciever Pioneer vsx-933 s vvystupem pouze HDMI DHCP 2.2 - Tv Samsung HD Full. Nejde mi obraz jen zvuk, predpokladam, ze tv z roku 2012 jeste nema hdmi ARC ani DHCP 2.2, takze pockat na novou tv LG, nebo koupit prevadec na 1.4 ? Pokud to zapojim primo z STB do TV obraz i zvuk jde / jen ne 5.1, ktery je na kabelovce uz na dost kanalech


Po zapojení tohoto konvertoru - PremiumCord HDMI konvertor HDCP 2.2 do 1.4 je problém vyřešen a video signál projde přes AVR na postarší (2011) TV Samsung Full HD.
hkstaripraha
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků