Propojení Denon DRA-800H

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod viking81 10. 5. 2021 05:30

Tie kable co mas su rovnake? Ak nie, tak mozno tam bude zrada...
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Man5on 10. 5. 2021 06:56

viking81: Kabely mám stejné. Udělám poslední pokus, koupím kabely HDMI 2.1, ať je to předimenzovaný a můžu případný problém s kabely vyloučit.
Man5on
Junior

Odeslat příspěvekod Ujco 10. 5. 2021 10:46

Man5on: díky za info, jedu jen streamovaci služby, mám hodně CD, ale váhám s mechanikou jestli ji potrebuju, je velký rozdíl mezi CD a například AppleMusic nebo Spotify v té jejich “max” kvalitě ? Ptám se, neb máme celkem podobné receivery, tak jestli to je i na těchto entry level poznat…
Snad to není moc OT
Ujco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Man5on 11. 5. 2021 09:49

Ujco: Já mám taky spoustu CD, srovnával jsem s Tidal a nepoznám rozdíl v kvalitě, obojí by mělo být 16/44,1.

Edit: Samozřejmě co je třeba zdůraznit, nejvíc záleží na masteru nahrávky. Starší poctivé CD z původním masteringem bývá zpravidla výrazně lepší než novější remaster. Zrovna u Tidalu ale bývá na výběr z více vydání .
Man5on
Junior

Odeslat příspěvekod Yiakubou 11. 5. 2021 17:26

No ale prave ty nejlepsi mastery, nebo i remastery tam moc nejsou. Takze CD / fyzicka media rozhodne smysl maji pro ty, kterym zalezi na kvalite nahravky.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Man5on 13. 5. 2021 07:28

Man5on píše:viking81: Kabely mám stejné. Udělám poslední pokus, koupím kabely HDMI 2.1, ať je to předimenzovaný a můžu případný problém s kabely vyloučit.


Jen chci dát info pro ty, kteří by se s podobným problémem setkali, že výměna lepších HDMI kabelů můj problém vyřešila!!! Ačkoliv ty původní, který problém způsobovali měli parametry, které měli být dostačující.
Man5on
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků