Dynavoice Challenger CA802BT

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Buja 21. 4. 2021 12:26

Dobrý den,
Rád bych se zeptal na zkušenosti a názory se zesilovačem Dynavoice Challenger CA802BT. Zesilovač mě hodně zaujal, ale nemůžu najít moc informací tady, ani na Googlu. Zesilovač by byl k Reprobednám DM6 stejného výrobce, místnost asi 25m2 a na poslech rocku, metalu. Chtěl bych nahradit levný 5.1 receiver od yamahy. Ta krabička mi ale připadá nějaká malá ��. Má smysl něco takového kupovat? Děkuji za rady a prosím nebijte mě, pokud je dotaz špatně. �
Buja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 21. 4. 2021 15:08

Onoje to take male, lebo je to Class D zosik a nie moc vykonny. 2x 40W pri 8 Ohm nie je extra vela. Koniec koncov tie DM6-ky nie su nejake narocne bedne. S citlivostou 92dB by nemal byt problem ich rozohrat. Ak hladas nieco v takomto malom formate, tak skus pozriet Yamahu WXA-50-ku. Je to podobna velkost ale funkcie naviac a vacsi vykon. Bohuzial aj cena je vyssia...

-- 21. 4. 2021 16:15 --

Hmm....teraz som este nasiel info, ze ten Dynavoice by mal byt Loxjie A30 v inom kabate, ktory zozenies za polovicu toho co ten Dynavoice... ;-)
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CZ550 21. 4. 2021 15:56

Také mě tento zesilovač zaujal než jsem zjistil to samé co píše kolega Viking81. jediný rozdíl, kromě dvojnásobné ceny, je barva šroubků. Podívejte se na:
https://hifi-express.com/products/loxji ... -amplifier.
Já jsem nakonec zvolil pro KEF Q150 SMSL SA 300 z tohoto eshopu ( ale přišel z Amazonu) a zatím nelituji.
CZ550
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Buja 21. 4. 2021 17:54

Díky � no nejde mi ani tak o velikost, jako že se mi líbí cena a značka. Hele říkal jsem si že zesak stejně značky jako bedny budou vyladěné na sebe. � Jinak se snažím prostě vyměnit ten receiver za stereo, ale s velmi omezeným rozpočtem. Ale než koupit blbost, tak je lepší zatím vydržet s yamahou.
Buja
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků