Denon AVC x4700h

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jonaasisko 16. 10. 2021 22:24

Jsem trochu zmatený, tento receiver má 11 repro terminálů, takže by měl být v konfiguraci 11.2 ale když se na něj dívám třeba na ebayi nebo jinde, je označován jako 9.2... a s tím souvisí ještě jeden dotaz, momentálně mám pioneera a konfiguraci 7.1 když bych chtěl rozšířit na 7.2.4, což by s tímto receiverem mělo jít, když má 11 párů terminálů, tak jak umístit reproduktory?...pro Atmos, nebo auro 3D? Mám v tom trochu... možná trochu víc...hokej. Podle toho co jsem se dočetl, tak jsem to pochopil tak, že pro Atmos je pevně dané rozmístění reproduktorů, vzdálenosti, úhly...a u aura je to víceméně jedno, samozřejmě za dodržení rozestavění zhruba v podobných vzdálenostech a kalibrace si to potom dořeší sama. Ale pro auro se ty repra dávají jinam (např "Boží hlas" přímo nahoře)
Takže vzhledem k množství článků a obrázků v tom mám totální bordel. U atmose musím 4 horní repro dat přímo do stropu, nebo lze umístit repro přesně nad boční efektové do horního roku k stropu? Taky čtu, že většina filmů je v ATMOSu a v auru...jsou vůbec nějaké? Popřípadě můžete mě odkázat na nějakou stránku, kde to uvidím tak nějak pohromadě a přesně? Díky
Jonaasisko
Junior

Odeslat příspěvekod eviljack 19. 10. 2021 16:53

Přímo na stránkách Denonu je taky jako 9.2, i tam píšou, že má devět zesilovačů. Pokud bys chtěl zapojit 11.2, musíš přes externí zesilovač, na který připojíš ty Height2. Tady je to vidět - https://manuals.denon.com/AVCX4700H/EU/ ... omlmpo.php
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jonaasisko 21. 10. 2021 14:37

Joo, už jsem to zjistil, takže musím dokoupit ještě nějaký stereo zesilovač na ty horní přední efekty, asi koupím nějaký do rack systému a někam ho schovám...
Jonaasisko
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků