Denon AVR-X1700H DAB - nepripojím sa k bluetooth,

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karoltut 7. 12. 2021 20:33

Ahojte,
nedarí sa mi prepojiť receiver s bluetooth v mobile (Xiaomi Mi 10T Pro). Ako skúšam tak skúšam a nič. Aby som bol presný jeden krát sa mi to podarilo a v mobile síce bol Denon akurát keď som pustil v mobile hudbu spojenie sa prerušilo a odvtedy nič. Skúšal som aj vymazať z mobilu Denon, ale druhý krát sa mi už pripojiť nepodarilo...

Druhú vec, na ktorú sa chcem opýtať - podľa návodu je možné upraviť výšky a basy, ale kde mám ísť aby som to mohol upraviť?
karoltut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 7. 12. 2021 20:52

Naposled tu někdo psal, že mu pomohlo vrátit AV do továrního nastavení, jestli se dobře pamatuju. Návod je tady - https://manuals.denon.com/AVRX1700H/EU/ ... MLyskutpxw
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod leroj 7. 12. 2021 21:11

BT neporadím, nepoužívám, myslím že přes Wi-Fi to je lepší

Basy a výšky: Option/2xdolu/ok/dolu/treble/bass (nebo tak nějak) :)
ale pokud máš zapnutý režim Audyssey, tak korekce nejsou.
pokud má ten AVR možnost nastavení preset 1 a 2, tak na jeden šoupni Audyssey on a na druhý off. Presety se přepínají také přes Option/asi 5x dolů
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luda9sl 7. 12. 2021 22:17

Taky asi moc neporadím. Jen moje zkušenosti. Po prvním zapnutí a propojení přes bluetooth zvuk dost praskal. Po nějaké době to přestalo.
Používám wifi kvuli stabilitě i větší kvalitě.
Denon AVR-X1700H
Magnat Signature 507 - Magnat supreme 5.1.2
Chord Mojo - Sennheiser HD 560S
HTPC - madVR - LG Oled B7
Luda9sl
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků