Kde zohnat "normalny" zosilovac na 230V?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 12. 2006 20:05

vlasta píše:
Na jiném vláknu tu kdosi doporučoval bazar, kde prodávají sedmi kanálový zesilovač a k tomu špatné reproboxy o 5 kusech , bez subwoferu za šílené peníze. Hrůza .n/quote]


Sice jsem řekl, že už zde nebudu reagovat, ale toto si neodpustím. Pokud narážíte na mě, pak ano, opravdu jsem doporučoval bazar Melissa, kde se nechá koupit NOVÝ AV Receiver Denon AVR 1906 + sestava reprosoustav pro domácí kino Proson Libra. Vy jste snad tyto reproduktory slyšel, že můžetet tvrdit, jak jsou špatné a že to nemá subwoofer. Pane můj Bože na nebi, zde je vidět, jak někteří lidé posuzují soustavu, nemá to subwoofer, to vůbec nemůže hrát a kde jsou ty šílené peníze? Ten set stojí/stál ,už je prodán 18tis. Kč bylo to ve vláknu domácí kino do 20tis. Co se Vám na to tedy nezdá?

edit.. Ano, Denon je opravdu sedmikanálový, ale právě to vidím jako výhodu na pozdější upgrade. Co když si uživatel usmyslí, že chce těch repro přece jen víc, ptž to viděl v televizi a je to teď in. Pak bude zase tento přístroj prodávat a kupovat nový? A nějaké Vaše normy THX :D prosím Vás, to mají i plastové repráčky k PC.
Naposledy upravil Jersey II. dne 5. 12. 2006 20:15, celkově upraveno 2
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 5. 12. 2006 20:08

Hm, ja se taky polepším - na levné zesáky jukněte na Aukro. Občas se dají sehnat pěkné kousky, stereo dneska už není moc v módě...
A to samé repráky.
Naposledy upravil Narcissus dne 5. 12. 2006 20:10, celkově upraveno 1
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 12. 2006 20:10

vlasta píše:Na netu bych nehledal, protože tam různí vykukové nabízejí absolutní braky za hrozné peníze.
p/quote]


Vy mě opravdu dokážete rozesmát, ale to, co píšete je spíš k pláči. Na netu, na tom samém bazaru Melissa jsem koupil Vincent KHV-1, s velmi malinko (téměř to není vidět) ťuklým růžkem nožičky za 7,5 tis. Kč (2 roky záruka, nový výrobek, poškozen při manipulaci). Koukněte za kolik se prodává běžně, je to kolem 15tis. Kč, myslíte že to byl snad špatný kup?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlasta 5. 12. 2006 21:18

Jersey II. píše:
vlasta píše:
Na jiném vláknu tu kdosi doporučoval bazar, kde prodávají sedmi kanálový zesilovač a k tomu špatné reproboxy o 5 kusech , bez subwoferu za šílené peníze. Hrůza .n/quote]

Sice jsem řekl, že už zde nebudu reagovat, ale toto si neodpustím. Pokud narážíte na mě, pak ano, opravdu jsem doporučoval bazar Melissa, kde se nechá koupit NOVÝ AV Receiver Denon AVR 1906 + sestava reprosoustav pro domácí kino Proson Libra. Vy jste snad tyto reproduktory slyšel, že můžetet tvrdit, jak jsou špatné a že to nemá subwoofer. Pane můj Bože na nebi, zde je vidět, jak někteří lidé posuzují soustavu, nemá to subwoofer, to vůbec nemůže hrát a kde jsou ty šílené peníze? Ten set stojí/stál ,už je prodán 18tis. Kč bylo to ve vláknu domácí kino do 20tis. Co se Vám na to tedy nezdá?

edit.. Ano, Denon je opravdu sedmikanálový, ale právě to vidím jako výhodu na pozdější upgrade. Co když si uživatel usmyslí, že chce těch repro přece jen víc, ptž to viděl v televizi a je to teď in. Pak bude zase tento přístroj prodávat a kupovat nový? A nějaké Vaše normy THX :D prosím Vás, to mají i plastové repráčky k PC.=/quote]


Pane Jersey, tak jak tvrdíte, to opravdu nefunguje a pan Lucas by se asi hrozně zlobil.

Ztrapňujete se a ještě jste arogantní a ješitný.

Se svým obzorem, nikomu nic nedoporučujte.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KillerZero 5. 12. 2006 21:26

jaromir píše:hele Killere, ty jsi přesně člověk, o kterých píše Acon
Prostě nemáš věci vyžkoušeno a nahrazuješ zkušenost a znalost mnohdy svými nesprávnými úvahami

z toho, že USB rozhraní považuješ za nekompatibilní se dá usoudit jen jedno, a to, že počítačům vůbec, ale vůbec nerozumíš.
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 12. 2006 21:33

Vlasta

Já se ztrapňuji? Nebojte se o mě, já to i nějak přenesu přes srdce. Ale opět Vám musím položit otázku vy jste slyšetl ony reproduktory, že říkáte, že jsou strašné? A nebo ty Onkyo jste snad slyšel, že tvrdíte, jak jsou dobré? Pokud to posuzujete podle netopýřích uší z jednoho nejmenovaného časopisu, ve kterém se tento set objevil, pak klobouk dolů.

A pana George Lucasa uznávám i jím zavedenou normu THX, ale také tvrdím a za tím si stojím, že v dnešní době, kdy napíší na výrobek CE, i když vůbec neprošel žádným atestem není problém cokoli orazítkovat THX. A navíc to opravdu mají jedny PC repráčky, myslím, že nějaké Logitechy. Samozřejmě ale také vím, že získat opravdové logo THX není jen tak a nedosáhne to každý multinkanál. Bohužel ale nemám mnoho důvěry k THX obecně, nemějte mi to za zlé,preferuji stereo. Jinak ale se to ale určitě skvěle prodává.

K té mé arogantnosti a ješitnosti. Je mi líto, že to tak cítíte, ale bohužel se pletete. Můžete mi dát konkrétní příklad, kde jsem arogantní a ješitný? Jinak ale nechápu, jak tento útok souvisí s tématem. Snažím se být ke každému slušný, ale v případě Vaší osoby to jde jen ztěží. Připadá mi, že chcete jen vyvolávat koflikty, jak už jsem se několikrát přesvědčil.

Nemám rád výkřiky tipu. Na netu nic nekupuj, jsou tam absolutní braky, .. Řekněte mi, kde tedy mám nakupovat? Nechci se Vám tu chlubit, ale i sluchátka jsem koupil přes internet za 2/3 ceny, která je v běžných obchodech a podotýkám, že se jednalo o tisíce korun.

To, co jsem napsal zatím editem bylo myšleno malinko odlehčenou formou, mrzí mě, že jste to nepochopil.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlasta 5. 12. 2006 22:27

Pane Jersey, přečtěte si to po sobě. Za trest.

A reproduktory jsem slyšel a ne jednou, chytráku z netu.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KillerZero 5. 12. 2006 22:30

Jersey: Pravda je, že na aukru atd. je opravdu spousta předražených šmejdů, a pokud se člověk aspoň trochu nevyzná, neni moc dobrej nápad kupovat.
Získat skutečné THX (tedy ne tu verzi, která je udělaná tak aby to dostalo skoro cokoli) neni jen tak. Nároky jsou opravdu značné. Je škoda, že dopustili takový znehodnocení certifikace rozdáváním nižších certifikací každý druhý soustavě.
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jaromir 5. 12. 2006 22:46

vlasta píše:Jaromíre. Napsal jsi: "nejlepší je fakt zajít někde do bazaru a vybrat něco staršího, co hraje celkem solidně.."

Technics ve třídě A, který jsem za 800 Kč viděl , hraje úžasně a pro hifisty téměř nepřekonatelně.

To jen na doplnění. Není to podstatné, ale musel jsem to pro Barella napsat, aby netrpěl komplexem při hledání v sekáčích. A k tomu jsem tam viděl za 500 Kč repro Magnat. Celkem 1 400 Kč za soupravu.

Na netu bych nehledal, protože tam různí vykukové nabízejí absolutní braky za hrozné peníze.

Na jiném vláknu tu kdosi doporučoval bazar, kde prodávají sedmi kanálový zesilovač a k tomu špatné reproboxy o 5 kusech , bez subwoferu za šílené peníze. Hrůza .o/quote]


jsem věděl, že něco půjde sehnat, kde jsi jinak byl? někde v Praze?
jaromir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 12. 2006 22:48

vlasta píše:Pane Jersey, přečtěte si to po sobě. Za trest.

A reproduktory jsem slyšel a ne jednou, chytráku z netu. /quote]


Aha, takže opět pouze napadání bez nějaké informační hodnoty. S Vámi jsem nadobro skončil, od teď Vás ignoruji.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 5. 12. 2006 22:51

KillerZero píše:Jersey: Pravda je, že na aukru atd. je opravdu spousta předražených šmejdů, a pokud se člověk aspoň trochu nevyzná, neni moc dobrej nápad kupovat.
Získat skutečné THX (tedy ne tu verzi, která je udělaná tak aby to dostalo skoro cokoli) neni jen tak. Nároky jsou opravdu značné. Je škoda, že dopustili takový znehodnocení certifikace rozdáváním nižších certifikací každý druhý soustavě.t/quote]


Ano, tak to samozřejmě je, ale nelze to paušalizovat na vše, to o přispěvateli něco vypovídá. Na internetu se dají pravě naopak koupit i velmi dobré výrobky za slušné ceny, jen je potřeba se malinko orientovat.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaromir 5. 12. 2006 23:05

KillerZero píše:
jaromir píše:hele Killere, ty jsi přesně člověk, o kterých píše Acon
Prostě nemáš věci vyžkoušeno a nahrazuješ zkušenost a znalost mnohdy svými nesprávnými úvahami

z toho, že USB rozhraní považuješ za nekompatibilní se dá usoudit jen jedno, a to, že počítačům vůbec, ale vůbec nerozumíš.
jaromir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlasta 5. 12. 2006 23:08

Jersey, tak to řekni Barellovi. A taky mu řekni co si má koupit a kde a jak má předat peníze aby o ně nepřišel. Kolik zaplatí na nákladech. A na co se má podívat, na co si má dát pozor, jak si pojistit podraz a tak dále.

A taky vysvětli a napiš, jak jsi to myslel s tím dokupováním reproduktorů k recieveru 7+1 aby to hrálo, když by jsi tam nacpal šunt o pěti efektových reproduktorech. Co by jsi k tomu dokoupil a za jaké peníze a kde?

Dělej, piš.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jaromir 5. 12. 2006 23:14

vlasta píše:Jaromíre. Napsal jsi: "nejlepší je fakt zajít někde do bazaru a vybrat něco staršího, co hraje celkem solidně.."

Technics ve třídě A, který jsem za 800 Kč viděl , hraje úžasně a pro hifisty téměř nepřekonatelně.

To jen na doplnění. Není to podstatné, ale musel jsem to pro Barella napsat, aby netrpěl komplexem při hledání v sekáčích. A k tomu jsem tam viděl za 500 Kč repro Magnat. Celkem 1 400 Kč za soupravu.

Na netu bych nehledal, protože tam různí vykukové nabízejí absolutní braky za hrozné peníze.

Na jiném vláknu tu kdosi doporučoval bazar, kde prodávají sedmi kanálový zesilovač a k tomu špatné reproboxy o 5 kusech , bez subwoferu za šílené peníze. Hrůza .o/quote]


ježiši kriste, připojuje se další xenofobie a to k Internetu, co Vám Internet pane bože udělal?

Jako já si nemůžu pomoci, ale klub "Hi-fistů" mi připadá spíš jak nějaký klub exorcistů a nebo čeho.

Proč proboha preferujete kamenné obchody nad Internetem. Jen proto, že tam jsou vyšší ceny a občas i přemrštěné, tak přece nejde generalizovat, že "na Internetu NE", co je zase tohle. Mě se to snad jenom zdá.

Víte co, kupte si dva kelímky spojte si to provázkem a budete mít ten pravý High-End, tahle diskuze jde totálně do kopru, já jdu prostě pryč.

Jestli se tu někdo normální (tím myslím někdo, kdo nemá v hlavě piliny) chce se mnou pokecat, jistě si najde mé stránky a email/ICQ kontakt na mě.
Naposledy upravil jaromir dne 5. 12. 2006 23:16, celkově upraveno 1
jaromir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaromir 5. 12. 2006 23:15

vlasta píše:Pane Jaromír Vy jste úd.d/quote]


hahaha, od Vás je to poklona, protože máte inverzní logiku :D
jaromir
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků