EDGAR - SH-1

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DC20 2. 10. 2007 20:35

Co hovorite na tento sluchatkovy zosilnovac slovenskej vyroby? Ma s nim niekto nejake skusenosti? Nikde som nenasiel cenu :( ani na stranke vyrobcu :arrow: http://www.edgar.sk
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuba4 3. 10. 2007 05:52

Pěkné provedení, dobrý zvuk s opatrnou dynamikou, cena kolem 10ti.
Kuba4
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DC20 4. 10. 2007 19:25

No to je dost :( ja som myslel ze snad okolo 5tisic.
Kuba4: Aky zvuk sa ti paci viac... z elektronkoveho zosilnovaca alebo tranzistoroveho? A ake su tam rozdiely?

Z vnutra vyzera dost jednoducho...zarazil ma ten "obycajny" potenciometer :shock: ... aky to ma subeh kanalov?

Obrázek
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuba4 5. 10. 2007 05:53

Souběh kanálů jsem měl velmi dobrý v celém rozsahu, otázka je, co to udělá časem, ale za ALPS se dá vyměnit bez problémů, Křeček na Slovanetu to už z hecu vyměnil. A jak říkám, že tam je lampa není nějak výrazně slyšet, snad ta dynamika něco naznačuje, možná nejvyšší výšky jsou decentnější. Lampový ProJect je teplejší, hutnější, barevnější, občas ho mám půjčený. Ale Lyra od Casea je neutrální, rychlý předzesilovač.
Kuba4
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DC20 5. 10. 2007 21:49

Mozno je to trochu blba otazka :oops: ale neda sa zohnat niekde jeho schema?
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 7. 10. 2007 19:14

http://www.hifistudio.cz/
V jejich studiu ho prodávjí za 9990 Kč.
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 10. 2007 17:56

DC20 píše:Mozno je to trochu blba otazka :oops: ale neda sa zohnat niekde jeho schema?

jo žhe... něco takového aj složitějšího jsme stavěli na praxi... :D

Vevnitř to vypadá na cenu tak za 3 stovky, bude asi extra drahá ta elektronka :roll:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior