TCL TS9030 s TV SAMSUNG- Subwoofer problém párování

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod roman.dj1 7. 12. 2021 09:00

Zdravím,
prosím Vás o radu, zda někdo nemá podobný problém. Koupil jsem Soundbar TCL TS9030 a vše funguje správně... Ale až na jednu věc.
Soundbar propojený s TV pomocí HDMI ARC, poslední verze SW. Soundbar je možné ovládat pomocí ovladače TV. Pokud vypnu TV, vypne se i Soundbar, ale při opětovném zapnutí TV se soundbar zapne, hraje, ale Subwoofer se nechce spárovat... Nespáruje se ani, manuálním pokusem. Musím Soundbar vypnout a zapnout origináním ovladačem a pak se Subwoofer spáruje hned... Nevíte někdo prosím, kde by mohl být problém, proč se nechce Subwoofer spárovat, když Soundbar zapnu ovladačem TV?
Moc dík
R.
roman.dj1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 11. 12. 2021 05:34

Koukal jsem se po netu, našel jsem akorát to, že někteří nadávají na poslední verzi firmware pro soundbar (ale neuvádějí verzi, nicméně příspěvek byl z dubna, takže počítám, že tam měl tu březnovou aktualizaci, co mají na stránkách). Podpora TCL o tom ví, píšou to i v odpovědích na Alze, takže asi jediná cesta je obrátit se na ně - i když na amazonu chlapík píše, že mu soundbar vyměnili, ale měl stejně zase nový FW, takže si nepomohl...

Zkus jim napsat buď přímo na FB https://www.facebook.com/TCLczech/, nebo na alze, tam jsou taky docela aktivní - https://www.alza.cz/tcl-sb-ts9030-d6246 ... ssionPosts.
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roman.dj1 13. 12. 2021 14:21

Už jsem byl kontaktu s podporou na WhatsApp, kde mi moc nepomohli. Poslední odpověď byla, ať napíšu email na email, který mi poslali... No a tam to skončilo. Zkusil jsem napsat dotaz na Alze... A doufám, že opraví SW...
roman.dj1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 13. 12. 2021 14:48

Bohužel, víc jsem nikde neobjevil.
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků