[Recenze] Genius SP-HF2000X 2.0

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Aspon 4. 10. 2008 22:04

Genius vydal nové HF-3000A, jak hrají ale netuším....http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 50U6000KAG
Toyota Avensis TS 1.8 (2017)
Aspon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 10. 2008 18:00

Tak je mám a jsem spokojenej, velice.
Zvuk příjemnej, vyváženej. Ale souhlasím s názorem z jinýho fóra, že středy by mohly bejt výraznější v podstatě souhlasím.

Nejsem žádný odborník, takže moje názory berte s rezervou.
Měkčí hudba, kde hraje "míň frekvencí" najednou, nevím jak to říct, prostě třeba reggae, pop... zní výborně, všechno je perfektně zřetelný. Ale když pustím třeba punk nebo metal, nepodařilo se mi docílit na ekvalizéru stavu, kdy by jednak byly výrazný a zřetelný bassy (zejména bicí), ale zároveň nezastřené, slyšitelné středy a výšky.
Ale nevím, jestli to je vůbec technicky (možná spíš anatomicky) dosažitelná věc a chápu že i kdyby jo, od repráků za litra to čekat nemůžu.

:arrow: Spokojenost velká

Mimochodem, jsou to fakt velký a těžký krávy :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior

Odeslat příspěvekod _FrOst_ 28. 10. 2008 13:20

Chtěl jsem se zeptat máte taky na tomto modelu V levé bendně o hodně míň slyšet zvuk než v té pravé ?? Já totiž nevim jak je to možné ale v jedné bedně (pravé) Mám zvuk o hodně víc slyšet než v té levé..
_FrOst_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djlooper 31. 10. 2008 17:19

Přestala mi svítit (sama od sebe) oslepující modrá dioda v pravém repro. Tak nevím jestli je to dobře nebo špatně ;-) Ze začátku jsem ji chtěl něčím přelepit, aby mi nevypálila zrak a ona to vzdala po pár měsících sama. Nestalo se to někomu? Jenom doufám, že za dalších pár měsíců neodejde třeba zvuk....
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 11. 2008 22:56

djlooper: jojo, tohle už mě taky dávno potkalo.. :) Tak jak řikáš, nejdřív jsem jí chtlě nějak zalepit, ale pak už jsem ani nemusel. Stlao se mi to, už je to déle a zvuk žádnou změnu nezaznamenal.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař

Odeslat příspěvekod Soustruh 2. 4. 2009 15:28

Stejná zkušenost, problém s oslepující diodou vyřešila dioda sama za mě. Celkově napájecí část není moc dobře zvládnutá a v reproduktorech slyším zhasínání některých světel v bytě nebo vypínání ledničky, ale dokud to hraje a ty elektrošoky to přežívá, tak to neva. Jen doufám, že mi neumřou týden po záruce. :-D
Asus P9X79 Pro | Intel Core i7-3820 | 16 GB RAM | Radeon HD6450 | Seagate 1 TB
Benq E2200WA 22" | Razer Abyssus 2000
Soustruh
Kolemjdoucí

Předchozí stránka