Reproduktory k PC - dálk. ovlád. bez kabelu

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 18. 9. 2008 23:58

Zdravím,

potřeboval bych poradit s reproduktorama k PC. Je jedno jestli 2.1 nebo 5.1. Požadavkem je dálkové ovládaní bez kabelu (IR nebo BT) dosah by stačil tak 5 metrů. Vůbec nevím, zda na CZ trhu něco takového existuje, proto se ptám =). Viděl jsem nejaky Creative 2.1 stříbrné za asi 2500, ale to je tak jediné, co jsem videl. A Navic bych ocenil spise nejake cerne. Cenová hranice nevím, co nejlevnější, ale chápu ze s bezdrat. dálk. ovl. to nebude za hubičku. Kazdopadne nenabizejte ty silenosti za 7000CZK, ktere bych ani nevyuzil.

Díky dík.. :-l
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 19. 9. 2008 08:51

Druhou možností je pořídit nějaké DO k PC a regulovat hlasitost v PC. Bedýnky je pak možné mít jakékoliv.
ilja2001
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alphi 19. 9. 2008 08:57

ilja2001 píše:Druhou možností je pořídit nějaké DO k PC a regulovat hlasitost v PC.

Docela dobře by posloužil i třeba takovýhle bezdrát. set, tahle HPčka těch 5 metrů dají.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 19. 9. 2008 11:32

aha, a muzu se zeptat na jakym principu funguje to dalkove ovladani? Prijimac do USB a pres IR ovladani PC dalkovym, ovladanim?
.. Muzete mi poslat nejaky link s nejakym beznym dalkovym ovladanim? je to pro me uplne novy obor... dekuji
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod johanx 17. 10. 2008 19:49

Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků