Podstavec pod hroty u sloupu

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ovo 5. 11. 2008 22:48

Tohle je taky dobrý:
Obrázek
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod player 5. 11. 2008 23:37

EKKAR píše:Já stejně pořád nechápu, jak může posazení bedny na hroty pomoct zvuku - naopak, ty hroty soustředí veškerou hmotnost na 3 nebo 4 (podle počtu) téměř body, čímž se přenos vibrací do podložky musí usnadnit! Naopak - co moje paměť sahá, jsme bedny proti dunění po podlaze nebo i regálovky na nábytku podkládali tlumicí vrstvou - filcem, zátěžákem a podobně. Navíc taková měkká vrstva i zabraňuje poškrábání té podložky při jakémkoli pohybu nebo i jen prostou vahou. Ale kdo chce hroty, nech má hroty...


Ty body maj ale minimalni kontakt s podlahou, proto jsou rezonance potlaceny.Ja je mam v kombinaci s nahrobnim kamenem(27kg, 820Kc) a zvuku to vyrazne pomohlo ve smyslu ubytku prenosu vibraci do podlahy, ktera je pod kobercem z parket.
Obrázek
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
player
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 6. 11. 2008 17:34

Tady je to i s botičkama ...
Obrázek
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warpmt 6. 11. 2008 18:01

Tise zavidim a hledam kde bych mohl neco podobneho poridit ... Mam docela problemy sehnat boticky a o "nahrobku" ani nemluve ... no jo zacatecnici ... DIK.
warpmt
Junior

Odeslat příspěvekod Ovo 6. 11. 2008 18:42

Nezáviď a klikni na ten obrázek, co jsem tam dal, je s linkem a cena mi přijde na hranici přijatelnosti, cca 34,5 libry za osm botiček i s dopravou.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 11. 2008 20:11

player píše:Ty body maj ale minimalni kontakt s podlahou, proto jsou rezonance potlaceny.Ja je mam v kombinaci s nahrobnim kamenem(27kg, 820Kc) a zvuku to vyrazne pomohlo ve smyslu ubytku prenosu vibraci do podlahy, ktera je pod kobercem z parket.


Ten šutrák je PĚKNÉÉÉÉJ!!!!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod warpmt 7. 11. 2008 13:06

Ovo píše:Nezáviď a klikni na ten obrázek, co jsem tam dal
jojo ale ten kus sutru je moc hezky. Budu muset hledat a ... alespon je co delat. DIK
warpmt
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků