GENIUS SW-5.1 - propojovací kabel

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vizos 26. 1. 2009 12:00

Tak sem stěhoval v pokoji nábytek a ulomil jsem propojovací kabel ze subwooferu do pc (jedna straně je kulatá s 9pinama a druha 3 jacky do pc). Když jsem oběhl obchody v okolí tak mi oznámily že bedny můžu vyhodit páč ten kabel je nesehnatelnej. Tak se sem obracím za není někdo chopnej ho sehnat udělat nebo mi poradit kam se mám obrátit.

Děkuju Petr
vizos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 1. 2009 12:25

Pokud to neseženeš origo, budeš to muset "propípáním" nebo podle nepoškozeného kusu identifikovat, kam je který Jack připojený a buď to ten kabel napojit natvrdo (bez toho 9-pinového konektoru), nebo použít nějaký jiný, dostupnější konektor - klidně i kombinaci. Je to jen kabel, osobně bych nad tím nijak neuvažoval a dobastlil tam náhradní řešení. Klidně bych ho připojil paralelně ke stávajícímu, co kdybych někdy v budoucnu tu origo šňůru sehnal?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Efendri 26. 1. 2009 12:38

Dá se v sehnat. Kupoval jsem na alfacomp.cz 10m, jsou tuším ještě 5 a 2 metrové. Bylo to tak před půl rokem, zkus se podívat.

UPDATE:
Jsou tady: http://www.alfacomp.cz/php/index.php?ei ... 007O0CN0CO
10 a 2 metry
PC, Acer Aspire One D250, Samsung PS50C450, YAMAHA RX-V363, YAMAHA Cinema Set II, Philips BDP-2500, PS3 250GB.
Efendri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vizos 26. 1. 2009 13:24

Díky moc. Odkaz na ten web mi hodně pomohl protože já sem ani nevěděl jak bych po netu ten kabel popisoval. Už mám objednáno a budu se těšit až dojde.

Petr
vizos
Kolemjdoucí