Repro k PC 2.0

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 7. 5. 2009 15:12

Ok, a videl a slysel si je nazivo? Ja se na ne dival asi pred pul rokem a na obrazkach a prislo mi, ze to kolecko kolem toho ovladce hlasitosti strasne sviti, ale taky byli drazsi, urcite alespon za 3000.
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod weiszik 7. 5. 2009 15:44

No dokonce je vlastním a nemůžu si zatím stěžovat, to kolečko nesvítí skoro vůbec, je to hodně decentní. Kupoval jsem je taky kolem 3000, takže teďka je to super cena.
Nyní:Acer Extensa 5620 -->Audiotrak Maya EX5-->M-Audio AV30, Head-direct RE0
Dřívější kusy: Grado SR60, Senn. HD280pro, AKG K240M, Senn. HD202
weiszik
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 8. 5. 2009 10:13

Tak potom se me nelibi ta "piano black" chtel jsem neco ze dreva, ale asi muzu zapomenout, ze?
Pokud se teda nic neobjevi do konce tydne, tak je vemu.
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kozousch 8. 5. 2009 12:02

Už se tu podobné téma párkrát řešilo a cenově dostupné a zvukově slušné řešení může být také nákup bazarového stereo zesilovače a reprobeden nebo starší "Hi-Fi" věže s AUX vstupem.
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xmarek 9. 5. 2009 20:14

Řeším podobný problém a uvažuji o dnes již historickém modelu M-Audio LX4 2.1 http://www.dv247.com/invt/19649/. Chtěl bych znát Váš názor na tyto monitory. Uvažoval jsem i nad M-Audio Studiophile BX5A Deluxe nebo Tapco S–5, ale obávám se absenci dolních kmitočtů.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
xmarek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlhous 20. 5. 2009 10:55

ahoj, prosim o radu, mam aktivni repro alesis M1Active 520. Rád bych z nich vytáhl maximum, propojuji je jen jackem (k notebooku, iPod docku i k věži yamaha, není to úplně to pravé). Jak je zapojit? pres externi zvukovku? zapojim do ni i mini věž? Díky
mlhous
Kolemjdoucí

Předchozí stránka