JBL L890

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bleys 22. 10. 2009 16:34

Po delším vybírání stereo sestavy jsem se rozhodl pro JBL L890 a zesilovač Cambridge Audio AZUR 740A. Má někdo s touto sestavou zkušenosti? A sednou si tyto repro k Cambridge Audio AZUR 740A ? Děkuji ...
Bleys
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Bleys 1. 11. 2009 13:11

Opravdu je nikdo nemá? :'(
Bleys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sanycz 1. 11. 2009 16:43

Být tebou raději trošku přidám a koupím si Acoustic Energy Aelite 3 lepší repro k tomu zesáku nevybereš.Podle mě jsou ty JBL L890 na ten zesák málo ale bude to hrát možná bych skusil C.A.650 sériji ta by na JBL L890 mněla stačit.Pokud si to máš kde poslechnout není co řešit.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 1. 11. 2009 17:33

sanycz: to je dost blbý mu takhle radit, musí si to poslechnout, zvlášť když je to stejná cenová kategorie.
Bleys: nemůžeš čekat, že někam přijdeš a někdo bude mít nějakou konkrétní kombinaci.
brutal2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Sanycz 1. 11. 2009 21:55

brutal:Jasně jsem Bleysovi napsal pokud si to máš kde poslechnout není co řešit a to vše má v EXCELIA HIFI v Chrudimi prodávají tam jak C.A tak A.E. i JBL.Kromtoho můj tip byl jasný C.A.740+A.E.Aelite3.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 1. 11. 2009 22:51

No právě. Ale to, že se mu to bude líbit víc podle mě jasný neni.
brutal2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Sanycz 2. 11. 2009 16:01

brutal:No však tak jsem to myslel poslechne si a bude mít jasno bud A.E. nebo JBL.Nikomu bych netvrdil at si vezme to nebo ono bez poslechu pokud se jedná o dvě solidní značky a nebude tam propastný rozdíl.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků