LOGITECH Reproduktory 5.1 Z-5500

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karel_007 5. 11. 2009 08:16

Zajimave jak je to vsechno relativni.Na zacatku stojis pred rozhodnutim koupit superduperhyperultra repro za 8tis. ke kompu a zda se ti to jeste moc drahe. Nakonec jdes kupovat stereo sestavu za 20 a opet si myslis ze mas top :). Takze znovu na zacatek - pokud clovek fakt chce ty logitechy a ma na to tech max. 8 litru tak asi nic lepsiho pro pc nesezene (precejenom to ma dekoder dd a dts, pripojeni optikou,koaxem i jackama, je to 5.1 - to u konkurence nenajdes).
Kdyz do toho zacnes vrtat tak skoncis u sestavy (funkcne cca na stejne urovni jako logitech - nevim jestli pro 5.1 sestavu potrebujes jeste jiny dekoder nez dd nebo dts), akorat s lepsim zvukem za 6x vyzsi cenu.
karel_007
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 12. 11. 2009 12:51

Ale vždyť to už přece patří k téhle "audioevoluci".Přiznejme si kolik z nás taky takhle začínalo,nemyslím teď zrovna jen repráčkama k pc,ale třeba jen nějakou zděděnou věží nebo bůhvíčím ještě.Začne hlodat červíček pochybností "jak by to asi hrálo kdybych místo tedlenctěch beden připojil tamdlety",pak už jen mění zesilovače,bedny,kabely a kdovíco ještě.No a končí to třeba i v těch nejvyšších finačních sférách,pokud je za to člověk ochoten ten peníz obětovat.To už je pak ale otázka priorit.Dobře by se radilo nějaké "ultimátní řešení,jenže to by taky spousta lidí nemusela pochopit,jen by si ťukali na čelo,i když třeba časem by na to přišli sami...Jen by ušetřili peníze za ty "mezičlánky" ;-)
Zdenda.miky
Junior

Odeslat příspěvekod bleeesk 16. 2. 2012 22:29

Zdravim... jakožto dlouholetý uživatel z-5500 sem už taky přišel na to že vlastně mi nesplnují to co sem od nich očekával a chci změnu. Jednak filmy v 5.1 nějak často nesleduji, většinou je to jen stereo... výkon vůbec nevyužiji jedou mi většínou tak na 10% i když někdy se rozšounu a ohulím to tak na 35% :twisted: ,hudbu posloouchám spíše elekto (trance, dance, house atd.) což možná plní dobře jakožto vélkého subáče takže basů až až + zvukovku ktomu mám Asus Xonar DX takže zvuk snad stoho už lepší nedostanu :-)
chtěl bych teda vyměnit nejspíš za 2.0 stereo nebo popřípadě 2.1 pokud se mi je podaří prodat...
co sem se tak díval tak sem vybral asi:
MODECOM MC-HF60 (ale moc onich nevím ani o té značce) vypadají docela dobře a neošizeně ale mám strach že nebudou mít bassy
Z 2.1 Onkyo HTX-22HDX ale to už je za hodně peněz...
nebo mi něco navrhněte cca. do 4tis. +-
díky :roll:
bleeesk
Junior

Předchozí stránka