Kde zohnat Wharfedale?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod globalist 26. 4. 2010 21:53

Zdar, vie niekto poradit kde na SK/CZ ide zohnat repro Wharfedale Diamond? Mam konkretne zaujem o sady 9.3 a 9.1, pripadne 9.2.

V UK online shope som si zostavu vyskladal za 620 libier aj so subom, u nas som vsak nasiel zatial iba jeden predrazeny shop kde by ma to cele vyslo minimalne 2x tolko:

Obrázek

Diky za tipy!
globalist
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalist 26. 4. 2010 22:16

Na hifimarkete od Wharfedale nic nemaju, highendshop je ten brutal predrazeny SK shop a snad do uvahy pripada iba ten hifipartner, kde to tiez neni najlacnejsie... a to je vsetko??
globalist
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 26. 4. 2010 23:08

Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod globalist 26. 4. 2010 23:30

Doprava do CZ 90EUR, na Slovensko tusim ani oficialne nedodavaju... :(
globalist
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 27. 4. 2010 06:35

globalist --> Zabehni si do UK a tam si ich kup :P Co ti poradim?
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod -273,15C 27. 4. 2010 06:39

globalist: to neni predrazeny shop, to jsou vsechny. Proste maji nastavenou cenu za kterou museji prodavat... levneji tady koupis jen v bazaru. Navic rada 9 konci a uz se jen doprodava, to proto ty slevy na UK shopech.
Pokud nemas nekoho znameho v UK tak mas smulu a o tehle cene si muzes nechat zdat... kdyz sezenes nekoho do ti to posle tak si za to necha zaplatit a dostanes se max na 75% ceny u tech predrazenych...

PS: paradox je ze ty wharfky hraji i za tu drazsi cenu uplne spickove a rozhodne se vyplati...
foobar2000 > E-MU 0202 > Sennheiser HD 555(mod)
Onkyo TX-SR 505 > furutech u2T > Solfegio loudspeakers - Alliante prime
-273,15C
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 27. 4. 2010 07:05

-273,15C --> Suhlas. Proste u nas ceny su take, ake su. Hladat veci s cenou, aka je v UK je naivne. Clovek sa moze maximalne jednat, ak berie viac veci od predajcu.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod catani 27. 4. 2010 09:14

Eshop ktorý predáva Wharfedale na Slovensku legálne, má ceny určené od výrobcu. V Anglicku je to domáca značka, preto tie ceny. Žiadne náklady na dovoz, lacný servis. Treba si vyžiadat od eshopu cenovú ponuku, určite pri zakúpení viacerých kusov dajú zľavu, dopravu zdarma bez rizika, servis na Slovensku.
catani
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalid2 27. 4. 2010 09:42

Zial tie ceny v SR su realne... Obrat sa na nick dodino122, ten ti ich vie z UK poslat do SK, tusim nieco pise aj v sekcii bazar - predam.. Ja som tiez bral napriamo z UK moje repro. Balik mal cca 23kg a postovne bolo 55GBP vratane poistenia a moznosti sledovania zasielky ;). Mozno som mal stastie na dobry shop...
dalid2
Mírně pokročilý