Onkyo alebo Logitech

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod thePrayer 20. 10. 2010 17:54

Nolwendill jak jsem koukal na nfa tak i ty základní xvidy mají ve velké většině minimálně AC3 5.1 :hm
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 20. 10. 2010 19:03

Pravda, ale česká audiostopa většinou bývá jen 2.0. Ale pokud 50% času bude sledování TV a filmů z DVD či PC, tak ta TV tam asi bude mít velké procento, a pak je potřeba si uvědomit, kolik procent je tedy to 5.1.
Na druhou stranu nemá smysl přemlouvat na stereo někoho, kdo těch šest bedýnek prostě chce a nutně musí mít...
Ale stále platí jedna věc: Pokud je rozpočet omezený (což je téměř vždy), tak za stejné peníze bude stereo hrát líp...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 20. 10. 2010 19:12

To je blbost. CZ / SK dabing sa dnes robi na DVD / BluRay diskoch DD 5.1. Original byva vacsinou DTS / DTS HD / Dolby True HD. Za posledne 2 roky si nepamatam film, ktory by vysiel so stereo CZ / SK stopou. Ak to niekto skonvertuje do XviD-u na stereo, to je druha vec. Ale seriozne ripy sa dnes nekonvertuju do MP3 2.0, ale nechava sa povodna audio stopa, ktora sa "vlozi" k videu.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nolwendil 20. 10. 2010 19:28

To je možné. Já už jsem s filmem s CZ dabingem už dlouho nepřišel do styku. Naposledy určitě před více než dvěma lety. Možná i víc než před pěti, už je to opravdu dávno. Tehdy jsem měl většinu filmů s CZ dabingem opravdu jen 2.0. Takže beru zpět. Můžeme tedy předpokládat, že to co nepůjde přímo z TV vysílání, bude multikanál...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 20. 10. 2010 19:30

Odar maximálně dabingy k seriálům z AXN jsou stereo. A nebo hodně starý filmy. Jinak se ripeři a uploadeři snaží nabízet co nejlepší materiál čili i 5.1 zvuk. :)
thePrayer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perdoch 21. 10. 2010 15:26

Ked stahujem film,tak vzdy 5.1.
Tv Sharp LC 40 LE705EV,Repro H/K HKTS 60,reciever Denon AVR 1611,BP LG BD 390
perdoch
Junior

Odeslat příspěvekod Nostalgista 23. 10. 2010 12:53

Učitě Onkyo ;)
Koss PortaPro 25thAnniversary + Sansa Clip+
Nostalgista
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perdoch 25. 10. 2010 21:59

Caute kamarat mi odporucil,ze radsej mam priplatit a kupit Harman/Kardon HKTS 60 + starsi reciever. On pocul nazivo Harman/Kardon HKTS 30 a vravel ze v poho.Co doporucili by ste mi ich? Nikde som nenasiel vykon satelitov, iba subwoofera. :-)
Tv Sharp LC 40 LE705EV,Repro H/K HKTS 60,reciever Denon AVR 1611,BP LG BD 390
perdoch
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků