B&W DM683

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 21. 2. 2011 16:48

Ono by bolo celkom pozitivne vediet, co vlastne chces. Lebo podla mna ty sam nevies, co chces. Ak ti mozem poradit, vezmi ten Arcam, pokial je. Za tu cenu je to sleha - ak samozrejme nechces riesit 5.1. To je potom ina pesnicka a sme na zaciatku topicu. V prvom rade ale ty SAM musis vediet, co pozadujes.

Alebo to sprav, ako ti radi dodino - ale to nezaplatis :)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Wishmaster 21. 2. 2011 17:33

Nechtěl jsem, aby jsis to vytožil nějak špatně. Samozřejmě to není žádná hanba. Také jsem se vyptával na spoustu věcí, když jsem začínal. A je spíš dobře se zeptat a dobře zvážit než udělat unáhlený nákup. Právě proto jsem tě chtěl trochu usměrnit, ať to prvně promyslíš a rozhodneš co od sestavy chceš. Aby jsi nekoupil koncák, nezjistil, že za předzesilovač dáš dalších 20t Kč a za 3 měsíce stál před velkým problémem jak z toho udělat domácí kino. Buď by jsi pak něco musel prodat (nejspíš se ztrátou) nebo stál před poměrně nelehkým problémem, jak to všechno společně s 5.1 bednami a AVR dát dohromady.
Bedny máš už poměrně kvalitní, sám jsem fanda B&W a měl jsem celou sestavu 5.1 řady 600 (později jsem ji předělal na řadu 700). Měl jsem k ní 4 různé AVR. A mohu jedině potvrdit, že třeba zrovna kino s kvalitním zesilovačem je na tom zážitek.
Totiž 1200e je na zesilovač rozumná cena. Zjednodušený souhrn, co za ty peníze můžeš mít:
- koncák a předzesilovač - velmi kvalitní stereo ale bez kina. Později při snaze o kino viz. výše.
- novější AVR střední třídy (bazarový mírně vyšší) s novými dekodéry, HDMI apod. Na stereo mírně slabší. Na kino přibližně odpovídající bednám.
- starší TOP AVR. Obejdeš se bez HDMI, nových dekodérů (Blue Ray zvuk zapojíš analogově z přehrávače přes 6 nebo 8 kabelů), ethernetu, usb apod. Slušné stereo a fantastické kino. DVD bezkonkurenční. Blue Ray bude záležet na přehrávači.
PC, Esi Juli@ ► Denon DVD-A1 opamp mod ► Sapphire SE amplifier + Direct audio AF-1 MK2 supply filter ► Denon AH-MM400
Notebook ► iBasso DX90 ► Pro-Ject Head Box SE mod ► Denon AH-MM400
Wishmaster
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků