Jaké regálovky na zeď (+ subwoofer?) do místnosti 20m?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nikdo 2. 4. 2011 00:07

Hledám repro k Yamaze RX-V 767 do místnosti 5x4,designem pasující ke klasickému nábytku. Jde jen o muziku, prostorová omezení vedou ke dvěma regálovkám na zdi, to vylučuje basreflex na zadní stěně. Máte tip nebo přímo nabídku? Kde je možné si je poslechnout? Je na ně tak do 25 kilokreditů.

Inklinuju k uzavřeným bednám, pak by to k nim možná chtělo subwoofer. Máte s takovou sestavou někdo zkušenosti? Prý bývá problém je sladit, ale ta Yamaha se chlubí že to umí. A zase třeba tip na konkrétní typ nebo nabídku? Možná vyhoví Xavian, ale mají naprosto zmatený web a nedokážu se tam v sortimentu vyznat. Díky za všechny postřehy.
nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod etaloncr 4. 4. 2011 19:56

Ahoj,

mám dobré zkušenosti se setem níže, montil jsem ho u dvou zákazníků, kteří měli málo místa, jeden má rustikální nábytek a původně taky chtěli jen regálovky, ale jsou to britské bedny s vyrovnaným zvukem, co jsou malé, mají klasickou konstrukci a znějí.

http://www.qacoustics.co.uk/2000/2000-cinema.htm

Šel by i k té tvé Yamaze.

No a s držákama na zeď se vlezeš i do 25 kilokreditů i v klavírním laku :). Pokud chceš mám test z nějakého časáku, pošli mi email přes sz.

H.
etaloncr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod nikdo 22. 4. 2011 21:14

Díky za radu, vyřešil jsem to Focaly 705 V a SW 700 V. Až budou v definitivní instalaci, poreferuju.

Rozhodl jsem se nakonec nesnažit se o větší regálovky, basy stejně nezahrají. Malé a dobré regálovky a odpovídající sub mi vyšly jako nejlepší kombinace.
nikdo
Junior