Harman Kardon AVR70 + HKTS 5

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ThalesX 23. 4. 2013 23:03

To tě šlechtí, i po vynaloženém úsilí někdy člověk musí stáhnout ocas když zjistí že na to nemá potřebné znalosti ;o)

joudá píše:čili tvoje doporučení když chci domácí kino, tak že si mám koupit stereo a až našetřím, tak si mám koupit další stereo, je naprosto mimo mísu.

To je právě ten problém o kterém jsem psal že reaguješ na něco jiného než píšu - toto jsem totiž nikdy nedoporučoval! Doporučoval jsem koupit stereo v případě, že mám malý rozpočet. Až bude (třeba s časovým odstupem) rozpočet tak velký, abych si mohl koupit kvalitní plnohodnotné 5.1 alespoň střední kvalitativní kategorie, tak pak upgradovat na 5.1 které je co k čemu. Nikoliv další stereo. To sis vymyslel.
ThalesX
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod konik35 2. 6. 2013 12:52

zdravím jdu jen kolem ale je to dosti zajímavé pridam jen muj názor na věc. Popravdě.... jestliže mam opravdu jen cirka 25 tisic na repro 5.1 nebo 7.1 tak to opravdu nema smysl. je lepší koupit opravdu stereo na urovni. než DK za tyto peníze . kamarad začal na stereu pak pri stavbě baraku si udelal přímo místnost na DK nacpal do toho peněz jako za hrubou stavbu a vysledek ?koupil kino do 60 tis jednou týdně si pustí film je pravda nažere se efektu to jo ale nic víc mám DK za par šlupek a popravdě neslyším rozdílu a to tam ma 2x sub a repraku ze stoho stojej vlasy zdi odtlumene prostě je to na kazdym kdo kolik ma peněz ja mam kino za 35 radsi prachy pro rodinu kdyz chci basy tak si mužu zajet na ruzyn k havlovi páč stejne zvuk jde nahoru podle toho kolik do toho narveš myslím že ale DK za 100K už ma smysl , repro nebo kdo si to vyrobí sam ve stejne kvalitě je to o umu.jinak neuznavam nás socky který maji kino 5.1 a 7.1 apd.do 50 tis a myslíme si co že to mame za luxus . a ted ? se třeba poserte ˇ:-) je svoboda slova a nazoru .mam fr notes bez pismen tak mě kamenujte ......
konik35
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 2. 6. 2013 18:48

Hmm kino za 60 000,- myslíš bez AVR předpokládám, i tak to nebude nějaká špička, když má za tu cenu v sestavě 2 subwoofery :-D ..... jinak STEREO a DK je každé úplně jinde a nejde srovnávat.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý

Předchozí stránka