aktivny subwoofer s ARN 226-03/4

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ThalesX 25. 6. 2013 17:38

Za 200€ nekoupíš sub ale šmejd.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alltracboy1 25. 6. 2013 21:15

v com ta riadiaca elektronika spociva a co to stoji?
alltracboy1
Junior

Odeslat příspěvekod ThalesX 25. 6. 2013 22:04

To je právě všechno to, co jsem psal v tom veledlouhém příspěvku. Zkusím zítra něco napsat.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alltracboy1 27. 6. 2013 14:37

sub z teufel stoji asi 180 eur.. inak stale cakam na nejaky typ. Nikto doma nebastlil sub z tychto reprakov?
alltracboy1
Junior

Odeslat příspěvekod ThalesX 27. 6. 2013 18:51

Dneska ti sem něco napíšu když neusnu. Jen jsem musel trochu ty nervy nechat trochu zregenerovat.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alltracboy1 1. 7. 2013 09:08

,
alltracboy1
Junior

Odeslat příspěvekod stump 2. 7. 2013 06:52

Nedávno jsem tento reproduktor nainstaloval do subwooferu Pioneer S-21W místo dosavadního 16cm repro. Zvuk mi zcela vyhovuje. Reproduktor se chová velmi dobře.
A tyhle repro ale verzi 8ohm jsem použil i při stavbě 2 pámosmových repro s basreflexovou ozvučnicí a nedám na ně dopustit. Podle doporučení jsem nejprve udělal uzavřenou ale basák se dusil. Tak jsem basreflex dodělal dodatečně a bedny hrají super.
Audiovizual Dj a Fotograf
stump
Junior

Odeslat příspěvekod alltracboy1 2. 7. 2013 15:49

mas nejaky nakres podla coho si to robil? Zatial som bol iba sprdnuty a ziadne info.
alltracboy1
Junior

Odeslat příspěvekod hoža 2. 7. 2013 20:24

Nákres už nemám ale nastuduj si třeba http://www.dexon.cz/konstrukce.html nebo http://www.repromania.net/projekty-pa/ nebo zkus něco pohledat sám. Myslím že si poradíš.
Osobně bych ale dnes řešil repro už jenom přes bazar. Finančně totiž to vyjde stejně nebo i líp než stavba vlastních.
Pioneer VSX-1021, Denon AVR-1912
hoža
Junior

Odeslat příspěvekod alltracboy1 2. 7. 2013 21:57

ja mam nejaky material zo stareho subwooferu.. a skor ako to hodim do kosa tomu chcem dat sancu.
alltracboy1
Junior

Odeslat příspěvekod pech. 2. 7. 2013 21:59

stump: já jsem si ověřil, že tyhle repráky, provozuju totiž 6614 - což je dost podobná věc jen v jiném koši a bez vzhledovejch kudrlinek, se do br skutečně nehodí, tak jak určuje výrobce, jen chtějí řádný objem, kolem 40l. V menším uzavřeném objemu bučí, s BR většinou při větším vybuzení zkreslují.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoža 2. 7. 2013 22:24

pokud je budíš v domácím kinu třeba jako hlavní repro kde se membrány skoro nehnou myslím že jsou dostačující a zkreslení nehrozí, pokud je použiješ v 20L subu který hraje od 70do 300hz tak jsou myslím taky použitelné..
Pioneer VSX-1021, Denon AVR-1912
hoža
Junior

Odeslat příspěvekod pech. 2. 7. 2013 22:53

20L je málo a že by se v domácím poslechu nedostalo výchlek, je blud.

když se poslouchá elektrohudba, nebo trochu vyšší hlasitosti běžných žánrů, jsou výchylky značné.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoža 3. 7. 2013 05:08

Dobře blud to je asi jako když na C 70-200 IS USM nasadím TC II 2x, výsledek velká ztráta kvality fotek skoro nepoužitelné.... Já stím fotím furt a neřeším to. :D

Takže nechávám prostor ostatním aby alltracboy1 poradily. :-))
Snad se tu někdo takovej najde :mrgreen:
Pioneer VSX-1021, Denon AVR-1912
hoža
Junior

Odeslat příspěvekod Krabák 3. 7. 2013 08:00

Spíš bych postavil tento band-pass ;-) Je to sice na ARN 6614, ale vadit to nebude.
Sub s 2xARN6614.JPG
Krabák
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků