Aktivní repro k TV/PC - max do 5000,- na filmy,hudbu a hry

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michalsl. 10. 11. 2013 11:43

Dobrý den,
nedávno jsem potřeboval vybírat reproduktory pro PC a dostalo se mi zde cenných rad za které jsem vděčný. Tentokrát bych potřeboval poradit ohledně výběru reproduktorů k TV do ložnice. Je k ní připojený i PC takže na ní chci pouštět hudbu, filmy a občas si zahrát nějakou tu hru. Basy by tedy měli být znát (ale ne zas nějak přehnaně). TV sleduji z +-2metrů. Cenou rozpočet je max do 5000,- pokud budou stát reproduktory míň budu jen rád. Repro by mělo být menší. Chtěl bych buď 2.0 nebo 2.1. Zatím jsem uvažoval o Harman/Kardon SoundSticks ale tam se obávám že vzhled zvítězil nad kvalitou zvuku. Budu rád pokud mi poradíte.
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod michalsl. 12. 11. 2013 11:31

Máte někdo zkušenost s těmito reproduktory http://www.teufelaudio.com/pc/concept-b ... p1034.html ? Vím že mi zde byli doporučovány (nejsem zrovna nadšenec z nakupování ze zahraničí). Zajímala by mě osobní zkušenost s reproduktory a celkově touto společností zda jsou solidní atd. (v případě reklamací ...). + zda se u těchto výrobků platí clo (myšleno jestli jsou odesílány ze země mimo EU). + pokud by někoho napadla nějaká jiná dobrá nabídka jiných reproduktorů splňující mé požadavky (spíše do těch 5000,- teufel by byl opravdu cenový extrém) budu rád za rady.
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod ThalesX 12. 11. 2013 13:08

Počkej až přijde Trymore, ten ti tu udělá hotovou reklamní kampaň :o) nebo si najdi jeho starší příspěvkya dozvíš se totéž.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalsl. 12. 11. 2013 14:07

Tak zajímá mě na ně osobní názor. Nemám moc zájem o to když někdo něco chválí a sám to nepoužívá nebo dělá pouze reklamu. Teufel by byl opravdu cenový strop a co jsem četl tak do této cenové relace moc dobrých reproduktorů není. Z toho důvodu sem vlastně píšu doufajíc, že mi někdo poradí dobré repro do mé cenové relace.
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Trymore 12. 11. 2013 19:19

Ja nijakú reklamnú kampaň nerobím...
Od Teufelu mám ich tretí produkt, s dvoma z nich maximálna spokojnosť, s jedným bol problém, ale to mi vynahradili bezkonkurenčným servisom. Čo viac napísať...

Concept B 200 USB doma nemám, ani som ho nikdy nepočul na vlastné uši. Odrádzajú ma satelity s malými meničmi, na druhú stranu to môže hrať o to príjemnejšie, aj vďaka vlastnému DAC. Zaujímavá je aj možnosť prehrávať hudbu z USB kľúča.
Bližší pohľad na tieto repro tu.
Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zimcol 12. 11. 2013 19:35

ThalesX píše:Počkej až přijde Trymore...


Aj ked je to myslene s humorom, tak si si to mohol radsej odpustit...
zimcol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuba4 12. 11. 2013 19:36

TV v ložnici zabíjí sex
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalsl. 12. 11. 2013 19:40

Dobře ještě pouvažuji. Doporučili by jste mi nějaké jiné reproduktory (do té relace max 6000 spíše +-5000) ? Jsem i schopen si někam zajet si repro poslechnout ale jak říkám moc se v tom nevyznám a nechci si tam poslouchat půlku krámu.
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Trymore 12. 11. 2013 20:09

Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michalsl. 12. 11. 2013 21:16

Myslel jsem něco i od jiné značky. Od teufel jsem uvažoval pouze o prve zmiňovaných reproduktorech.
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Martin2133 12. 11. 2013 22:55

Zkusil bych se mrknout na reproduktory značek Microlab a Edifier v této ceně
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michalsl. 14. 11. 2013 20:14

Microlab mi nepřijdou špatné... ty edifiery mně vzhledově /materiálově přijdou, že vypadají lacině (až na modely +7000,-)
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod michalsl. 17. 11. 2013 00:02

http://www.audiotek.cz/product-40448-samson-resolv-a5 Co si myslíte o těchto reproduktorech ? Mohli by být dobré ?
michalsl.
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 17. 11. 2013 09:41

Máš rozmyšleno, jak aktivní bedny k TV připojíš a jak budeš ovládat jejich hlasitost? Jediná možnost totiž je přes sluchátkový výstup.

Jinak tady posílám další tip: http://avmania.e15.cz/12x-aktivni-repro ... ticleStart
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michalsl. 17. 11. 2013 15:48

Připojit je mám v úmyslu přes PC (které je u tv/sluchátkový vstup) Ovládat hlasitost bych chtěl přes ovladač.

-- 17. 11. 2013 15:56 --

U těch AQ M22 bych měl obavy z nedostatku basů.
michalsl.
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků