Repro k PC cca 2 - 5tis kč, max 22cm na výšku

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 11:50

ale je Ti jasný, že krom Tebe se tu o bazaru nikdo nebaví. A furt mi necpi že teoretizuju, děláš jakobych doteď žil v lese a nic neslyšel :) Já zase narozdíl od Tebe viděl mnohonásobě víc filmů a co jako :) A už vidím jak si pustíš celý stejný film najedné a znovu na druhé sestavě :) Můžeme se bavit snad normálně a nemusíme se tu furt hádat jestli je lepší jabko nebo hruška ne.

Aaaaaaa další Denon (ano máš doma Denon) :D :D :D Jak to furt opakuješ, tak už mi to začíná znít jako Danone :)

Hlavně ale pochop, že TY nerovnáse NĚKDO JINÝ. Takže můžeš mít cokoliv, může se Ti líbit cokoliv, ale přijde někdo jiný a zvolí něco uplně jiného. Nikdy nemůžeš jednoznačně říct, že je lepší to nebo to. Protože pro každého je lepší něco jiného, každý má jiné priority, potřeby a možnosti. Každý vnímá různé věci jinak. Všechny tyhle debaty jsou vlastně strašně směšné, když někdo přijde a chce něco poradit. Smyslem tady toho fora, těch debat by mělo být dát možnosti a tazatele navést jeho správným směrem. A ne se tu vždycky hádat jestli je lepší to nebo to a nakonec mu říct, že mám doma Denona ;-) :mrgreen:
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bošu 26. 11. 2014 11:56

Já jsem se o bazaru bavil :-D
Onkyo TX-8250+Canton Ergo 90 DC+Polk Audio HTS 12
Bošu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 11. 2014 11:58

TEORETIZUJEŠ, neslyšel si 2.0 sloupy/regálovky vs kino set 5.1, nemáš REÁLNÉ argumenty. To, že si viděl a možná í ´slyšel´ x filmů nic nemění na tom, že nemáš možnost SROVNÁNÍ. V argumentaci je to opravdu s tebou jako z lesa. Ano mám doma Denon a můžu poreferovat jak hraje v 2.0 i 5.1 režimu. A pokud si po sobě přečteš své příspěvky zjistíš, že jediný kdo SVÉ zkušenosti aplikuje jako etalon na celé spektrum výrobků jsi TY! Viz. 5.1 bude vždy lepší jak 2.0 u filmu. Jde o TVŮJ prostičký názor na TVÉ sestavě, nic víc nic míň. Pořád mám větší vzorek poslechu AVR/zesilovačů a beden než ty a přesto se nepasuji na generála 5.1 ozvučení ani bazarových sloupů :roll:.
Naposledy upravil JohnyBuchar dne 26. 11. 2014 12:04, celkově upraveno 2
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 12:00

Slyšel jsem u jednoho borca začátek FnF5 na Yamaze+Jamo :P

Ok dobře Danone, zkusíme to jinak. Máš samozřejmě pravdu, je to tak :-) Každopádně bych šel všem kinařům říct, ať si předělají kina na 2.0, že je to lepší :-D

Jsem teď zavzpomínal na Onkyo, kdy šel zvuk jen zepředu... a pak najednou ten objev prostoru s Harmanem hmmmmmmmmm, jedině 5.1. Vlastně kecám, 7.1 by bylo lepší :)
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petulda 26. 11. 2014 12:11

PC-Hráč píše:Nikdy nemůžeš jednoznačně říct, že je lepší to nebo to. Protože pro každého je lepší něco jiného, každý má jiné priority, potřeby a možnosti. Každý vnímá různé věci jinak.


...a právě proto je holý nesmysl tvé dokola opakované tvrzení, že na filmy je lepší 5.1. Spousta lidí z velmi pochopitelných důvodů zvolí za dané peníze radši zvukově výrazně kvalitnější 2.0 než se trápit se sice prostorovým, ale citelně horším zvukem.
A zvlášť nesmyslné je tohle tvé dokola opakované moudro ve světle tvých nulových poslechových zkušeností s kvalitně hrajícími aparáty (jak 2.0 tak vícekanál). Uspořádání ve tvé ložnici nemá s kvalitním zvukem společného zhola nic.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 12:19

Aha :D Takže naopak tvoje tvrzení, že 2.0 je lepší je v pořádku? :D Jak můžeš psát takové nesmysly o nějakém trápení? Já si třeba ten film na 5.1 užiju víc, než na 2.0 kvalitnějších sloupech. A rozmístění udělá sakra hodně. Mít 2.0 připláclé k televizi musí být fakt zážitek :)

Mimochodem už jsi našel sluchátka, která hrají? Ty za 25tis jsou prý hrozné.
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 11. 2014 12:24

A kdo tu mluvil o sloupech priplaclych k TV?A jak vis,ze 2.0 je horsi kdyz jsi to neslysel?Porad to same dokola:).Audio elev pasovany do role Dolby guru:))).
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bošu 26. 11. 2014 12:24

Ale vždyt ty nemáš porovnání,jak můžeš tvrdit, že si 5.1 plastáčkách užiješ líp, než kvalitní sloupy :-) rozmístění 5.1 je právě kuli tomu všemu, ale je vidět, že si neslyšel pořádné stereo u filmu, protože kdyby ano, nemohl by si s čistým svědomím tohle všechno tvrdit

-- 26. 11. 2014 12:28 --

A proč třeba lidi kolikrát koupí jen sloupy a dva satelity, bez centru a bez wooferu, čili 4.0, jak to mám ted já, dle tebe je to špatně, dle ostatních je to OK, proč tedy někdo k domácímu kinu nemá subwoofer? protože má sloupy, který mu ty basy s přehledem zahrajou a sub prostě nepotřebujou, to jen ty máš naivní představu o subu, protože ty satelity basy nezahrají
Onkyo TX-8250+Canton Ergo 90 DC+Polk Audio HTS 12
Bošu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 12:30

Mně se líbí jak vždycky každý ví co jiný slyšel nebo neslyšel :D Ať je to co je to, pořád je to jen stereo, pořád ten zvuk jde jen zepředu. Ale to už se furt opakujeme, nuda. Johnymu stačí na hudbu sloupy, Bošuovi jeho mišmaš (4.0 jsem nikdy ještě neviděl, ale Johny říkal, že nemám zkušenosti, tak to asi bude tím :-D ), mně na filmy moje 5.1, víc není co řešit. Přesvědčovat svoji vizi co je lepší běžte hoši před školu s bombonama, tam vám to třeba budou kvitovat. A třeba tam přijde i Kvitová a zahrajete si tenis.

:))
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bošu 26. 11. 2014 12:34

Ale ty nechápeš, že i stereo má prostorovost a jak už jsem jednou psal, i ve stereu slyšíš 5.1 film kolem sebe :-), například můj zminovaný black hawk down, koukal sem ve stereu a ty helikoptéry slyšíš pěkně kolem sebe, i manželka, která ví o audiu prd, se mě zeptala, jaktože slyší vrtulníky kolem sebe, když prej posloucháme zvujk jen na předek? :-) A to je vono, tys to prostě neslyšel a nevíš, jak to zní ! A to je celeej problém.
Onkyo TX-8250+Canton Ergo 90 DC+Polk Audio HTS 12
Bošu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 11. 2014 12:35

Aaaa dosly argumenty:),protoze neni srovnani a jenom tu TEORETIZUJES.K tvoji smule mam moznost srovnani primo tveho setu 5.1 kdyz ho tako vlastnim,cili muzu i rici jak se veci maji coz se neda tvrdit o tobe.A hlavne nebudu z toho vyvozovat sirokosahle absolutni pravdy jako PC-HRAC.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bošu 26. 11. 2014 12:38

Já bych tohle vlákno švihnul na smetiště, co Thalesi? Stejně se tu nikdo novej nic dobrýho nedozví a stejně se na novo zeptaj případně. A v smetišti mužem pokračovat v honění EGA.
Onkyo TX-8250+Canton Ergo 90 DC+Polk Audio HTS 12
Bošu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 11. 2014 13:20

https://www.youtube.com/watch?v=JGDXZJ94raI odtajním PC-HRACovu identitu, snad se nebude zlobit ;).
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 13:43

Aneb kam se dostane na AV foru téma , kde člověk chce řešit repro. Všímá si toho čím dál víc lidí, hodně smutné.
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod swenak 26. 11. 2014 13:47

A já blbec jsem si myslel, že už budeme psát jen k věci:-) Stejně ho mám nejmenšího, takže máte smůlu :-) I kdyby 2 poslouchali to samé ve stejný čas, stejné místo a ve stejné posteli, tak každý může slyšet něco jiné. To máte, jako když žena řekne, ať vynesete odpadky. Někdo slyší "vem odpadky a jdi pak na pár hodin do hospody", jiný zase "vynes odpadky a pak Ti dám" a jiný pořád kouká, pač neslyšel nic :-)
swenak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků