Ake 2.0 repro k danej zostave a rozpoctu?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod yanoschick 23. 1. 2015 06:21

Sledujem toto forum dlhsie, potreboval by som poradit (ak sa vobec da...) z mojim problemom. Asi 18 mesiacov som majitelom tejto zostavy: Zosilovac Technics A700 MkII, equalizer Technics SH-GE70, CD player Technics SL-PS840. Pouzival som repro Tannoy M3. Je to moja prva skladacka, nemam predchadzajuce skuswnosti v audio. Bol som spokojny, nechcel som na zaciatok viac investovat. Pocuvam vsetko, od Metallicy az po nejake to EDM . Napr v poslednych tyzdnoch Jessie Ware, Paolo Nutini, George the Poet, Arctic Monkeys, Eddie Veder, Dennis Wilson, Miles Davis... Nahle sa mi ale zmenila situacia a z rodinno/pracovnych dovodov sa v priebehu marca vraciam trvalo na Slovensko. V klasickom panelakovom byte, teda v obyvacke asi 18m2 budem mat miesto len na regalove repro (bassreflex vpredu, ak mozne). Budem tu byvat min 2 roky, subwoofer nechcem riesit, AVR takisto nie. Repro bude na nabytku, vo vyske hlavy osoby sediacej oproti vo vzdialenosti cca 2.5 - 3.5m. Nove stereo budem riesit, az ked toto co mam teraz skape. Viem, ze idealne by bolo zobrat veci a ist pocuvat. Bohuzial, vsetko uz je na Vychode a ja teraz neviem ako vybrat repro.Tannoy je uz predany. Rad by som to kupoval tu http://www.richersounds.com/products/hi-fi-separates/speakers/bookshelf-speakers#5 . Tento obchod ale nie je podmienka. Rozpocet je nastaveny na +/- £300 - £350 (Ekv. €400 - €450 alebo CZK 11000,- - CZK 13000,-). Je ale mozne rozpocet mierne navysit o £100, ak to bude stat za to. Rad by som vedel, ci je mozne nieco vybrat, ale to bude len naslepo? Hadam ma niekto tu skusenosti z mojou alebo podobnou zostavou.
yanoschick
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků