Který Subwoofer k domacímu kinu do 45.000 ,-

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ico33 4. 12. 2015 22:31

igi -presne -vsak ja pocuvam.., usami ,prekvapenie ? ;-)
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod check 5. 12. 2015 11:46

Ico33: To je tvůj názor. Já s ním souhlasit nemohu. To co píšeš jsou nesmysly. Ale abych to po tobě opravoval je evidentně ztráta času. O tom toto vlákno není.
check
Junior

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 5. 12. 2015 14:18

skoda, ze adam sub15 je cez limit, mozno teda este sub12, ale to radsej vma

pv1d ma len 18kg a 5x mensi objem, nie je to akosi malo? :mrgreen:
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iggi 5. 12. 2015 18:10

Je. Ale co by si chcel od takej znacky za tak malo penazi?
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 5. 12. 2015 19:46

take nieco by som si dal k pc pod stol a nie do 40m2 obyvacky
pri kino hlasitosti to bude kreslit
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod krmelec 5. 12. 2015 21:05

Ja jsem slysel na stereo sestave dva suby PROSON RUMBLE R-10, to by byla ma volba :-)
Yamaha CD-S1000 + CW DAC 1 + Yamaha A-S1000 + Xavian Joy + Proson sub
krmelec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ico33 6. 12. 2015 19:38

skoda, ze adam sub15 je cez limit, mozno teda este sub12, ale to radsej vma

pv1d ma len 18kg a 5x mensi objem, nie je to akosi malo?

..no skoda ze cez rozpocet.. ,nakoniec -adamu by asi ostali len oci pre plac.., keby bol proti db1

http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso ... s-db1.html

a 18 kg malo ? objem..., do 40m2 obyvacky -kto ma taku obyvacku ? myslim bezny clovek ? som zvedavy.., do beznej izby ten pv1d zapadne ako uliaty a navysse -vdaka presnosti a rychlosti nebude mat rozplze basy...

http://www.whathifi.com/products/home-c ... ing_l_desc

nech si hovori ,kto chce ,co chce -pv1d je istota , kazdy o nom pise iba v superlativoch, necudujem sa..,

Je. Ale co by si chcel od takej znacky za tak malo penazi

asi nic... :roll:
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petulda 6. 12. 2015 19:55

Ico33 píše:kto ma taku obyvacku ?

Zakladatel vlákna :-D. Není na škodu číst, když se chceš zapojit. Nebudeš pak za to, za co vždy jsi:
Obrázek

Jinak PV1D je prceček. Slyšel jsem ho hrát a nebylo to vůbec zlý, ale neměl jsem porovnání, takže těžko jeho zvuk hodnotit. Co je ale víc než jasný je, že vzhledem k prakticky chybějící ozvučnici (litráže uvnitř) je zvuk nahoněnej výraznou ekvalizací a extrémním zdvihem těch 8'' basáčků.

Pokud je místo, což v případě tazatele je, taky bych zvolil spíš akusticky než elektronicky řešenej sub.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod athlet008 24. 6. 2016 11:00

Na delší dobu jsem se odmlčel,neboť jsem stále řešil vrácení peněz za velodyne. Po 20 měsících mam peníze zpátky. Nyní už opravdu vážně o něčem uvažuji. Hodně jsem se díval na značku SVS, všude v zahraničí ji jenom chválí a tak uvažuju že bych zakoupil model PB 12 plus nebo PB 2000 , ted otázka zda cenový rozdíl za PB 12 plus bude takový boom abych do něj měl jít. Jelikož jsem rozmlsanej z výkonu velodyne a jeho průrazných basů u filmů mám strach, že pb 2000 bude slabá. Pak je ještě jedna možnost zakoupit dva kusy PB 2000. Má někdo zkušenost nebo poradí mi ? :-) PS. Pokud zakoupím PB12plus třeba bych časem sehnal druhý, přece jenom chci subwoofer na delší dobu - nejradši napořád,protože hifi konicek opravdu něco stojí :-D Jinak kino sleduju většinou sám nebo ve dvou z jedné pozice. Děkuji !

Foto obývacího pokoje : http://www.imgup.cz/image/Yfm
http://www.imgup.cz/image/Yfx
athlet008
Junior

Odeslat příspěvekod motopes 15. 8. 2016 12:30

to athlet008:

a nad KLIPSCH REFERENCE R-115SW jsi neuvažoval?
Já ho zvažuji právě teď. 15" průměr je celkem dost, ale nevím jak bude rychlý a přesný. Nicméně na filmy do velkých místností bude asi ideální, ne?
motopes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod athlet008 15. 8. 2016 22:40

motopes píše:KLIPSCH REFERENCE R-115SW

I na něj jsem koukal, ale jelikož už jsem měl doma Velodyne s neskutečným výkonem,zvolil jsem nakonec SVS PB12 Plus . Objednáno z německa s výraznou slevou na výstavní kus :-)
athlet008
Junior

Předchozí stránka