Reproduktory sloupové do 15 tis.

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bobo-dave 25. 11. 2016 04:26

Zdravím, zajímalo by mě Vaše doporučení nějakých kvalitních reproduktorů. Stačí mi pouze Stereo. a to do max. 15 tis. Měl jsem vybrané Magnaty avšak ty jsou zde nějak neoblíbené. Proto by mě zajímal Váš názor jaké případně koupit. Našel jsem např. v akci tyto: https://www.datart.cz/Reprosoustava-JBL ... erm=352593

Děkuji za informace a rady. Nebráním se ani použitému zboží. Mám to na poslech hudby (všeobecně - všechny žánry - až teda na dechovku - tu fakt ne :-D) a jinak samozřejmě na filmy. Pokud je to muzika mám rád docela basy.
Tyto reproduktory by byly umístěny v místnosti o velikosti cca 28 m2

Jinak bych i poprosil zda byste mohli případně i doporučit nějaký AV Reciever či Stereo zesilovač.
bobo-dave
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 25. 11. 2016 05:24

Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denkez 25. 11. 2016 07:33

Vybíráš jen nové zboží nebo i bazar?
Jinak bedny se vybírají ušima, tady máš další tipy:
http://www.hifionline.cz/reprosoustavy/ ... oice-df-5/
http://www.hifibazar.cz/detail.asp?id=1804
Co se týče zesilovače, požaduješ i digitální vstup? K čemu to budeš připojovat? Cena?
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod misakq 25. 11. 2016 10:20

Jestli chceš radši nové, také bych se klonil k Dynavoice... Pokud jde o bass tak v něm vynikají... a kdyby si trochu došetřil, tak by si měl na větší :-)
http://www.hifionline.cz/reprosoustavy/ ... oice-df-6/
A ještě jeden zajímavý tip...
http://www.rodel-audio.cz/produkty-heco ... ariant=332
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 25. 11. 2016 17:27

Ty heco za tu cenu hrají pěkně.Takový dynamičtější zvuk.Ty bych vzal ,ale ideálně zajdi a poslechni.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobo-dave 25. 11. 2016 19:38

Nebráním se ani bazaru, jen se bojím aby ty repra byly v cajku. Chtěl bych tam mít i FM radio a chtěl bych to mít propojený S TV a do budoucna i s nějakou herní konzolí. Ale pokud tam nepůjde napojit USB Flashka tak budu muset přikoupit nějaký přehrávač a propojit to. Jen se mi nechce dávat 15 tis repro + 15 tis zesilovač =/ heh
bobo-dave
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 25. 11. 2016 22:31

8-D Dynavoice df6 v perfektnim stavu jsem nedavno prodal za 10k,jinak v techto cenovkach vrele doporucuji,jsou dost do basu,vhodne na rock. :-D
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brrouk 25. 11. 2016 23:22

Zkus kouknout na Hifibazar.cz, má tam Cantony GLE 496 za 13 000 nové, mám tuhle řadu na DK, sub jsem přesunul na stereo, basů mají dost.
Není to sice Highend, ale za tu cenu hrají dost dobře.
Brrouk
brrouk
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 11. 2016 10:51

V případě bazarovek by ses dostal do jiné dimenze například s Infinity Kappa 7.2i a velmi dobrou službu by mohly udělat Quadral Amun/Shogun (trochu utopené středy). Amuny mají navíc páskový výškáč a některé verze i 26cm basák, čili budeš mít vystaráno co se týká hlubokých tónů a vzhledem ke 40kg ozvučnici nepůjde o žádné poskakující rezonující 15kg papnudekly. Záleží samozřejmě jak kvalitně je "nakrmíš" zesilovačem. Jedny Amuny má Pavel z Budějc na bazoši, i když ceny jsou dost našponované, ale to je věc prodávajícího/kupujícího.Když jsem se zbavoval Shogunuů mkIV byly ceny Quadralů nižší, asi jiná poptávk či co :). Jinak Amuny koupil zdejší člen Hans1983 pokud mě paměť neklame.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 27. 11. 2016 11:18

Takový starý vyhuhňaný vykopávky, raději koupit za 15 litrů ty Focal Cobalt, ty budou mít středy excelentní a taky budou alespoň nějak vypadat.

Obrázek
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 11. 2016 15:14

Pokud nebudou dolatane od platprda, tak budou opravdu vypadat pekne a hrat stredy :))))
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobo-dave 27. 11. 2016 20:09

Ty Cobalty vypadaj slusne ;-) no budu jeste vybirat. Rad se mrknu na odkazy s cim ste spokojeni vy ;-) Takze jste teda zastanci bazarovek?
bobo-dave
Junior

Odeslat příspěvekod misakq 27. 11. 2016 22:09

Vzhledem k ceně nových beden v bazaru určitě koupíš o třídu lepší za stejné peníze. Ale rozhodně to chce osobní převzetí a pořádně to promyslet. Já jsem se jednou pěkně spálil. Naštěstí mě tedy na foru doporučli šikovného repro servis mana a nakonec je výsledek pořád dobrý :-)
Jinak tady asi každý čeká že doporučím Tannoy Mercury V4i :-) Tak k nim jen to, že za ty prachy je to taky velmi slušná volba, ale jestli máš prioritu v basech, tak na to s nima potřebuješ nějaký zesilovač který je má basovější charakter.
Na basech vynikají mnou výše postované. A ty bazarovky neznám tak to ať raděj jiní :-)
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 28. 11. 2016 02:19

No to by tak scházelo, supermarketové tannoye V4i, které mají ozvučnici s 15mm dřevotřísky, ani na mdf chudáci nenašetřili. Foukne vítr a rozpadnou se. :D
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakq 28. 11. 2016 09:54

Ano, na tebe to bylo cílené... zase dezinformace a uvádění jen toho co se ti hodí do meljna...
Ostatní upozorňuji že platprd je nikdy neviděl ani neslyšel ale myslí si, že je tak dobrej, že i přes to ví jak hrajou.
http://www.hifi-voice.com/component/con ... ercury-v4i
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků