Klipsch Reference R-15PM

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Petulda 20. 3. 2017 22:12

dupaljiri píše:treba u moinitoru lze podle fotek i vybirat podani barev

No potěš noha. Absence jednotného color managementu s korektně zavedenými barvovými profily v celém řetězci (zdrojový monitor, foťák, zpracování fotky, cílový monitor) dělá z porovnávání barevnosti monitorů to samé, co porovnávání zvuku audia přes youtube - nepoužitelnou dojmologii ("doufal jsem").

Pochop už, že podobné "testy" zavádějí do výsledku nekontrolovatelnou proměnnou se zcela neznámými parametry, která při reálném poslechu nebude přítomná = reálný zvuk bode v nedefinovaných charakteristikách znít v nedefinovatelně velké míře jinak.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 20. 3. 2017 22:46

...aj keby tie repraky snimali s tymi najlepsimi mikrofonmi na svete, aj tak ich budes pocuvat bud CEZ SLUCHATKA, alebo CEZ REPRAKY KTORE TERAZ MAS... No a tvoje sluchadla alebo repraky maju zas SVOJE CHARAKTERISTICKE ZVUKOVE ZAFARBENIE a zvukove schopnosti (dynamika, priestor, atd)... Takze v reale je to ako vyberat si z videa na youtube vonavku podla jej vone a cuchat displej monitora...
NOWOCAYN
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dupaljiri 20. 3. 2017 23:34

Petulda píše:
dupaljiri píše:treba u moinitoru lze podle fotek i vybirat podani barev

No potěš noha. Absence jednotného color man.....

co se tyka toho podani barev mnel jsem na mysli z uhlu,jak dokaze ze strany zobrazit barvy viz
https://www.cnews.cz/sites/default/file ... g/uhly.jpg
dale pokud budu kupovat nejaky primo kus tak se necha podle fotky urcit i rovnomernost podsviceni

-- 20. 3. 2017 23:39 --

NOWOCAYN píše:...aj keby tie repraky snimali s tymi najlepsimi mikrofonmi na svete, aj tak ich budes pocuvat bud CEZ SLUCHATKA, alebo CEZ REPRAKY ...

jasne jsem rikal ze ten vyber beru pouze jako sito ne ze to vezmu jako bernou minci.
dele jsem nahore to co pises jasne zminil viz zde
mne ty klipsch prave dle videa docela zvukove zaujali,ale jak rikam poslouchal jsem to na sluchatkach a prece jen ty maj take urcity zpusob prednesu ktery zkresli vystup z youtube takze proto se ptam na zkusenosti a pripadne na rady jake kvalitni reproduktory
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod Drumtom 14. 10. 2019 14:36

Mám ich doma cca mesiac a hrajú fakt výborne. Všestranná konektivita, pekný vzhlad a slušná velkost je ich prednostou. Ak pri hudbe potrebuješ viac spodku, pripojíš Subwoofer / všetci sme iný - každý vníma zvuk inak... V danej cene nie je čo riešit - odporúčam.
Drumtom
Kolemjdoucí

Předchozí stránka