Sloupovy repro do 35tis

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod goelr 26. 5. 2017 02:48

Njn, to jak jsem četl je jiná liga...ale čím bych to krmil, to by celý šlo přes rozpočet.
Nicméně z bazaru nemohu brát nic. Mám na to extrémní smůlu celý život. Cokoliv jsem kdy měl z bazaru, do měsíce či roku to šlo do kytek.

Co říkáte na: Cambridge Audio CXA60 - všude to dost chválí
Ven: Fiio M11 Plus ESS -> Limeears Pneuma
PC: Burson Playmate 2 -> Audioengine A5+
goelr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 5. 2017 05:13

Odrbana China pod vlajkou Anglie. Drtiva vetsina majitelu posila CA na tuning do CASEA, protoze je vyrobene z levnych soucastek. Mne osobe nesedi ani jejich divny "suchy" zvuk. Naposledy jsem poslouchal CX80ku a za ty prachy bych hledal u konkurence. Vincent, Xindak ad. Cinani si na nic nehraji a maji rozhodne robustnejsi konstrukci z kvalitnejsich soucastek. A jinak plati to same co tu porad mel dokola, poradny vykonny a dimenzovany zesilovac a to tohle vorezavatko Urcite neni. Mrkni na HYPA nebo BVA a uvidis poctivou praci ceskych rucicek za vybornou cenu!
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macek1168 26. 5. 2017 06:44

pokud máš na co hrát, tak u toho zatím zůstaň a prostuduj a poslechni si nové věci.
Tento článek je zajímavý
http://www.hifi-voice.com/sefredaktoruv ... dy-utratit
Relativně bezpečný bazar je kupovat věci z druhé ruky se zárukou ( třeba půl roku hrané).
macek1168
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 26. 5. 2017 07:43

Mám doma Cambridge CXA80 a že by to nehralo sa nedá povedať. Záleží síce aj od repro. Mne to hrá veľmi čistý, detailný zvuk a naozaj veľký priestor.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 5. 2017 12:19

Samozrejme, kazdy to slysi jinak a urcite to neni tak, ze by nehral, mne nevyhovuje jejich projev. Byl pusteny s Xavianama Piccola. Vic mi vadi, jak CA kazdy "musi" tunit, proste platis dalsi penize, aby to hral dle predstav. Jak mam rad starsi Yamahy, tak novejsi S1000 me uplne zklamala kdyz jsme ji prepojili po poslechu CX80, to musim rict, ze CA pro me hralo daleko lepe. Ale opet zalezi jak si vse sedne se zbytkem sestavy. Proto do terenu a poslouchat a nesetrit (nejen) na zesiku!
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 26. 5. 2017 14:45

Ja asi nie som každý a nemusel som nič tuniť. :) Inak Yamaha je krásna technika ale ani mňa jej zvuk nijak neohromil. Naproti tomu som ale fanúšik integrovaných zosíkov od Onkya. Mal som doma niekoľko rokov jeden zo základných integráčov A-5VL a doteraz na neho v dobrom spomínam. A z toho čo si spomínal, Vincentom by som nepohrdol, ale zatiaľ je u mňa spokojnosť aj s CA.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 5. 2017 15:29

Onkyo jsem mel jen starsi Integra a prislo mi rockoveji ladene, takove durazne. Mel jsem ho s Quadral Shogun mkV.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 5. 2017 20:20

Jen pro doplnění, doporučuji u "sousedního" webu (HN) vyhledat vlákno o značce Cambridge Audio, člověk žasne jak to chodí ohledně kvality a servisu. Zákazník by měl toto vědět než jim v dobré vůli "odevzá" peníze, a pak mu zůstanou jen oči pro pláč.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goelr 27. 5. 2017 21:18

To je hnus velebnosti...a to jsem si myslel, ze CA byla fakt velmi dobra znacka cena/vykon...
Ven: Fiio M11 Plus ESS -> Limeears Pneuma
PC: Burson Playmate 2 -> Audioengine A5+
goelr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 27. 5. 2017 21:45

Není důvod si to nemyslet dál.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 28. 5. 2017 09:33

Ohledně toho servisu, já mám opakovanou špatnou zkušenost s autorizovaným servisem Onkyo a Marantz. Koukám že na tom budou asi všude stejně. :-)
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 28. 5. 2017 09:54

Smutné je spíše jak se staví k POZÁRUČNÍMU servisu, to nedává smysl! Jsem rád, že mám doma Čínu co si na nic nehraje :).
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 28. 5. 2017 12:07

K pozáručnímu servisu se staví dle interních dohod s výrobcem. Tys je viděl a četl?
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 28. 5. 2017 12:18

Franta Jonas mi je samozrejme ukazoval :/.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goelr 16. 6. 2017 09:10

Nakonec jsem velmi výhodně koupil NAD 368 včetně BlueSound modulu.

Slyšel jsem pár beden,...
Byl jsem i na poslech u check, VMA-II S jsou za tu cenu naprosto špičkové a hned bych je vzal, bohužel momentálně je jen v provedení ořech. Bedny "musí" být v bílé. Takže čekám na sestavení VMA-I SL, který jsem prozatím neslyšel (natož v kombinaci s NADem).
Mám možnost koupit Quadral Platinum M50 za naprosto famózní cenu, s tím NADem hrají skvěle...tak uvidím...těžká volba :-)
Ven: Fiio M11 Plus ESS -> Limeears Pneuma
PC: Burson Playmate 2 -> Audioengine A5+
goelr
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků