VMA-I micro

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod goelr 24. 1. 2018 08:47

Zajímavý kolik hate tu je na VMA...
(placená inzerce) Mám VMA-I SL a taky nehodlám prodávat, protože jsem maximálně spokojen poměr cena/zvuk.
Ven: Fiio M11 Plus ESS -> Limeears Pneuma
PC: Burson Playmate 2 -> Audioengine A5+
goelr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janek84 2. 2. 2018 09:54

Zdravím všechny,

nečetl jsem sice diskusi celou, ale nedá mi nezareagovat a podělit se o mojí zkušenost. Na dobrý zvuk si potrpím, proto i v autě preferuji Bower&Wilkins či Bang&Olufsen. Brácha má na Slovensku nahrávací studio, u něj jsem si zvykl na různé studiovky, které co rok, obměňuje. Nejsem žádný odborník, ale mám selský rozum a uši v dobré formě :))

Mám 3-4 měsíce VMA-I EVO a nemůžu si je od prvního poslechu až dodnes, vynachválit. Slyšelo je u mně více lidí (audiofilů i hifíků) a všichni byli zvukem i zpracováním unešení, bez ohledu nato, jaké žánry jsme testovali. Za mně rozhodně VMA-I EVO patří do špičky, kde je již zpracování a kvalita zvuku na takové úrovni, že už jde pouze o preference jednotlivých posluchačů.

Aktuálně už mám objednané i VMA-I micro, které chci do druhého pokoje a zkusím je ze zvědavosti i jako reary ke kinu. Protože je toto vlákno právě o VMA-I micro, podělím se pak o zkušenost.
janek84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 2. 2. 2018 14:24

Další nově registrovaný s chválou na VMA a jediným příspěvkem. Nějak moc náhod. 8-D
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Herrer77 2. 2. 2018 17:46

petison: jj, navštívil fórum avmanie (veni), dohledal zapadlé vlákno o VMA (vidi) a uvedl věci na pravou míru (vici) :-)

Prostě takovej normální den ne přímo odborníka, ale zato někoho, kdo si potrpí na dobrý zvuk pod značkou Něco&Něco :-)
HQPlayer - RME ADI-2 DAC - Creek Evolution 50A - stavěné regálovky
Herrer77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 2. 2. 2018 20:37

Ale pokud jsou spokojeni,tak proc ne.Rekl bych,ze co se jednomu nelíbí,můze oslovit druhého.Nakonec martin se tím myslím ziví uz dost dlouho.A kdyby to byl propadák,asi by se zivil necím jiným.Ostane treba jako já,který té invence a odvahy zase az tolik nemá :-(. Tvorivým a pracovitým lidem preji at se jim darí.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janek84 2. 2. 2018 23:35

petison: :-DDDDDD

Dnes aby člověk ke všemu na internetu dokladal 100 důkazů své skutečné identity...

Kdybys chtěl ty EVA slyšet, stav se skoro kdykoliv v Pitkovicích u Prahy, kde bydlím. Vem sebou i nějaké oblíbené flacy. Napiš mi akorát pár hodin předem na jan.reges@siteone.cz a rád se s tebou potkám.

Považuji se za odborníka ve svém oboru, vážím si a oceňuji práci profíků a nadšenců v jiných oborech a Martin z VMAudio mezi ně rozhodně patří! K Martinovi a VMAudio jsem se dostal přes bratra ze SK, který se dobře orientuje v komerčních i nekomerčních produktech a odkazoval mně na SPAudio/VMAudio/CustomWorks. Čistě náhodou jsem před asi 6-8 lety na svém serveru hostoval web CustomWorks, ale tehdy jsem nerozuměl, proč solit do audia desítky tisíc. Dnes už tu přidanou hodnotu ocenit umím, ale odborník nejsem. Jsem jen vášnivý posluchač :)
janek84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 3. 2. 2018 08:02

OK :-)
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.u.k.a.s.1.9.8.5. 28. 9. 2018 20:40

Zdravím,
chci se Vás zde zeptat, zda-li někdo slyšel tyto repra se zesilovačem Marantz?
Díky
L.u.k.a.s.1.9.8.5.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dodinkoo 19. 10. 2018 11:01

L.u.k.a.s.1.9.8.5. - ja som ich nejaku dobu krmil "Vincentom sv 129" ktory ma tusim 2x80 wat a 8 Ohm a nikdy som sa nedostal dalej ako po polovicu na regulacii hlasistosti (uz to bolo premna dost plus byvam v bytovke). Miestnost mam okolo 14m2 a pocuvam vo vzdialenosti 130cm od repro. (odpovedam ti na otazku co si polozit na "vmaudio" kedze sa mi niekam zapatrosilo heslo.:D)
Dodinkoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dodinkoo 7. 7. 2020 15:21

Trochu obnovim vklakno. S odstupom casu mozem povedat ze to co popisuje "markar" je celkom realne (nechal som si ich ale len kvoli paradnemu zahraniu hlasu ktory je o hodne lepsi ako na sluchatkach Beyedynamic DT880) ale aby som len nechvalil tak ich slabina je volaka syntetickost vo vyssich tonoch Mozartovho piana (piano sa na nich pocuvat neda).
Dodinkoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mjero 9. 7. 2020 08:20

Důvodem toho může klidně být i zbytek řetězce a/nebo akustika místnosti.
Výsledný zvuk je vždycky kombinací vzájemného působení všech prvků. Je možné, že v jiné sestavě a dobré akustice by se VMA takhle nejevily. Ale může to samozřejmě být i jejich vlastnost.
Mjero
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků