AV receiver + repro + subwoofer

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 27. 10. 2019 20:28

Já si myslím, že ten sub není špatnej.
Chord Mojo, Audio-gd NFB 12 -> Beyerdynamic DT880 Edition 2005, AKG K 142HD
HiBy R3, Shanling M1 -> TSMR3 Pro, FiiO FH5, Dunu DN-2000J, LZ-A4, Trinity Delta
Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tarabascz 27. 10. 2019 20:30

martas38 píše:Já si myslím, že ten sub není špatnej.

diky
Po bazar.věcech v tomhle směru jsem před tím nikdy nekoukal - ale je vidět že se dá koupit kvalitní a zachovalé věci.

Jinak našel jsem zajímavou recenzi na tu 610ku ale XP.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... s-asw610xp

Dle recenze si docela sedl z různýma sety - akorát si dávam otázku zda-li není naškodu uzavřít ozvučnici při 250mm průmeru repro. Nebylo by lepší vzít tedy Klipsch kde ten cenový rozdíl je takřka zanedbatelný a repro už má 12"??

https://m.alza.cz/klipsch-r-120sw-d5502029.htm
Tarabascz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 27. 10. 2019 21:46

Já pár bazar věcí již koupil, například AV receiver Arcam AV400...za cenu, za kterou se prodávají nějlevnější receivery...a rozdíl ve zvuku propastný! Nicméně nutno podotknout, že nákup z druhé ruky je vždy riziko a povětšinou bez záruky.
Vagi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tarabascz 27. 10. 2019 22:09

Tak určitě bazar je riziko, ale co jsem tak koukal zde zmiňovany hifibazar dáva rok zaruku na nabízené produkty což mi přijde seriozné a navíc mají vše odzkoušené a vady byť vizuelné uvedeny.
Tarabascz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 28. 10. 2019 07:10

Ja by som skusil ako prve vymenit ten AVR za nejaky stereo zosik s DAC-om. Podla popisu to vyzera ze nemas domace kino, tak na stereo by to bolo vhodnejsia kombinacia. Do uvahy v pripade tvojho rozpoctu pripadaju Marantz PM6006, Yamaha A-S501 alebo Onkyo A-9150. Tie by mohli tie Heca lepsie rozohrat ako ten AVR co mas a mozno ani nebudes dalej potrebovat subwoofer. Ta Yamaha ma aj vystup na SW, tak ak by bolo stale malo, tak da sa pripojit SW k nej. Ak by si to chcel velmi riesit len pridavnym SW, tak skus pozrier aj SW znacky REL, ak to ma byt aj na hudbu...
Wharfedale Diamond 11.4
Yamaha A-S701
Yamaha CD-S700
Samsung UE55KU6472
viking81
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 28. 10. 2019 10:07

Rel, Velodyne atd. atd. Firem, které umí postavit špičkové subwoofery, je mnoho. Ovšem částky, za které se prodávají, jsou daleko mimo rozpočet.
Vagi
Mírně pokročilý

Předchozí stránka