Soundbar samsung hw-n650 VS 5.1 Harman/Kardon HD COM 1515S

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pterix2014 24. 10. 2018 23:33

Zdravím všechny znalé.Vybírám zvuk do mého obýváku v panelovém bytě (místnost 6 x 8 m).Bohužel nejsem moc znalý této problematiky tak si nechám rád poradit.Chci spíše soundbar 3.1 + zadní repro tzn Samsung.Ale našel jsem ještě jednu variantu a to kino cenově v mém max finančním strpě a to Harman/Kardon HD COM 1515S.
Chci dobré bassy..prostě tak akorát do panelového bytu aby se neklepaly skleničky ve skříních ale užil jsem si přestřelky ve filmech a výbuchy také.A sousedi aby vše ve zdraví přežili.
Můj top favorit ječíslo 1. samsung hw-n650 https://www.obchod-samsung.cz/soundbar-samsung-hw-n650 myslím že s použitím zadních repro by měl být zvuk dostatečně 3D ?Jde mi hlavně o filmy.
druhý favorit číslo 2. je samsung hw-ms650 https://www.obchod-samsung.cz/soundbar- ... hw-ms650... ten už nemá subwoofer a dokupovat bych ho nechtěl...nevím zda by stačil ten integrovaný...píše se že bassy jsou dostačuiící i bez přidavného subwooferu...navíc vyhrál v testech jako soundbar roku 2017..bojím se že ale nebude mít tolik prostorový zvuk jako samsung hw-n650 který má zvukové flétny..Ale jde mi také hlavně o kvalitu zvuku...nechci nic zahuhlaného.
A pak jsem objevil Harman/Kardon HD COM 1515S kino 5.1 https://www.onlineshop.cz/elektronika/a ... edium=cse#
to má také 5x repro..tak by mel být zvuk podobný těm soundbarům?nebo se pletu a je lepší?Pokud mají soundbary i zadni repro...mohou přeci kino Harman/Kardon HD COM 1515S zvukově vyrovnat či ho dokonce překonat? Co je tedy lepší?
Pterix2014
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků