Špatné umístění reproduktorů?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Leops 3. 3. 2019 12:56

Díky všem za názory, potvrdili jste mi mojí teorii. Budu se snažit to otočit na protilehlou stranu, ale bude to boj :-)
Leops
Junior

Odeslat příspěvekod Sannin 3. 3. 2019 13:58

PArdon že mimo tému, ale obývačku máte zariadenú naozaj pekne. Už len kvôli tomu by som tam hodil nejaké ľahšie uskladniteľné 2.0, ako napr. KEF LS50W :D
Sannin
Junior

Odeslat příspěvekod rosswell 3. 3. 2019 14:48

Díky ale budem tam dávat QA Obrázek
SONY 55XF9005
Playstation 4
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3050i 5.1
rosswell
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sozi 4. 3. 2019 10:16

Neni o com... Oproti tym zapalkovym skatulkam schovanym za kvetinacmi (dalo mi to chvilu casu pochopit, kde su predne repro...), bude toto ina parada, sadnes na zadok. Ja som pocul iba AQ 3020 a uz tie hraju paradne, takze tieto stlpky mozu len prijemne prekvapit (sudiac podla vsetkych recenzii). A ci uz to das s Denonom alebo Yamahou, v tejto kategorii to bude zrejme podobne. Ak nemas moznost vypocut a porovnat, vyber si, co sa ti viac paci a tak ci tak budes urcite nad mieru spokojny.
sozi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leops 18. 6. 2019 10:44

Ahoj,
tak mě napadla ještě jedna místnost. Repro na levé stěně, díra naproti nějaký závěs. Momentálně je místnost prázdná, občas tam mladej přespí pouze na matraci.
Je vhodná svojí velikostí?
Přílohy
HIFI mistnost.jpg
Leops
Junior

Odeslat příspěvekod trnavák 18. 6. 2019 14:26

Tú miestnosť si viem predstaviť ako taký herný brloh s LCD monitorom + PC (PS4) + aktívne bedničky,
ale na stereo to už nie je vhodné. Možno tak ešte malé uzavreté Tangent EVO 4 čo mám v pracovni (12 m2),
by tam mohli ako tak zahrať, prípadne Scansonic S4.
trnavák
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků