Bluetooth reproduktor

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pepa07 18. 5. 2019 16:37

Já si spíš nejsem 100% jistej jestli to hraje tak jak má. Kupoval jsem zánovní a po sundání krytu chybí 1 šroubek, takže do toho někdo lezl, asi to bylo opravované.
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepa07 18. 5. 2019 20:02

Třeba aby se mi membrány hejbali jako na tomhle videu:
https://www.youtube.com/watch?v=97LXM2Z0IuM
,tak musim mit hlasitost skoro na max a pustit si nějakej bass boost song.

Tu jsem nahrál moje video pro porovnání, song jsem pouštěl z notebooku a hlasitost v průběhu měnil na notebooku, cca od 50 do 100%.
https://www.youtube.com/watch?v=A74uo7O70u8
https://www.youtube.com/watch?v=s3DRZwFdrVI

Zdá se mi, že u mě sou ty basy slabší, co vy nato?
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 18. 5. 2019 22:35

Poslouchal jsem to se sluchátky na you tube a nehraje to špatně.
Kdybych to takhle koupil bez šroubku,tak bych to asi reklamoval,páč se v tom někdo rýpal. 8-)
Asi jsem puntíčkář,ale raději bych si doplatil za nový. :D

-- 18. 5. 2019 21:37 --

Možná od toho repráku čekáš více,než je fyzikálně možné. :-)
Astell&Kern AK300,Oriolus MK-2,EarSonics Velvet+Beat Audio Vermilion,Sennheiser IE80,Prodipe Pro 5 V2,SONY XDR-V1BTDB
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepa07 18. 5. 2019 23:41

Já jsem nato taky trochu puntičkář a jelikož vim, že to bylo zánovní a teď i vim, že se do toho někdo hrabal, tak mám pořád brouka v hlavě, jestli to hraje tak, jak by to mělo hrát.

Mně se právě zdálo, že když porovnám moji nahrávku a tu nahrávku od někoho jiného, jak jsem ji sem postoval, tak že mu to fyzicky(vzhledově) basuje o dost lépe. Dle zvuku jsem to moc nepoznal.
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 19. 5. 2019 00:19

Nejlepší by bylo najít někoho s tímto reprákem a porovnat stejnou skladbu přímo,tedy fyzicky na vlastní uši.

-- 18. 5. 2019 23:21 --

Tak to vrať prodejci a vezmi si jiný s doplatkem.
Astell&Kern AK300,Oriolus MK-2,EarSonics Velvet+Beat Audio Vermilion,Sennheiser IE80,Prodipe Pro 5 V2,SONY XDR-V1BTDB
pseudomagick
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepa07 19. 5. 2019 11:28

Asi to vrátim a popřemejšlim o novym.

Shrnutí: Hraje perfektně, je hodně hlasitý i venku, nemám mu co vytknout. Jen to nestojí tisícovku a proto chci bejt 100% přesvědčenej, že to hraje tak jak má. Kdyby nebyl zánovní, tak o tom tolik nepochybuju.
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrajss 20. 5. 2019 13:08

Odkud jsi? V Brne pripadne mohu poslouzit k porovnani. Neni vsak nic jednodussiho, nez objednat naprikald z Alzy novy, porovnat a vratit ve 14 denni lhute, pokud by nebylo zbyti.

Co se tech basu tyce, je treba rozlisovat testovani v interieru a nekde venku. V nejake mistnosti je basu vic nez dost, v otevrenem prostoru vsak takto male zarizeni pochopitelne nejak velke basy predvest nemuze, to je fyzicky nemozne.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod VashCZ 29. 5. 2019 17:22

"Shrnutí: Hraje perfektně, je hodně hlasitý i venku, nemám mu co vytknout."

Tak to bych byl nejšťastnější človíček a určitě bych nevracel :-D.
VashCZ
Junior

Předchozí stránka