Bluetooth reproduktor

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod petrajss 27. 1. 2020 14:28

Na to se těžko odpovídá, nikdo neví, kolik basů je pro tvoje účely dost. Být tebou, v první řadě si ujasním, jestli chceš vlastně přenosné repro (provoz na baterii), nebo bude stále na jednom místě s možností napájení ze zásuvky. V druhém případě bych hledal v jiné kategorii, například tombasem zmiňované Polk Magnifi. U přenosných repro pochopitelně velkou část ceny platíš za bezdrátové řešení. Napájené repro v podobné cenové relaci by tedy mělo být teoreticky zvukově lepší.

Ono ti stejně nakonec nezbyde nic jiného, než si to jít někam poslechnout, nebo toho objednat přes eshop víc, na místě vyzkoušet, nejlepší nechat a zbytek vrátit.

A nebo pokud nechceš dlouze špekulovat a komplikovat si život srovnáváním, jde ti hlavně o ty basy, tak prostě objednej ten partybox 100 a buď spokojenej. Já jsem, a to mám přímé srovnání se stereo sestavou Q Acoustics 3050, co mám doma, nebo Harman Kardon Go&Play, který dlouho platil za jeden z nejlepších BT repro do 8000. Jak jsem už říkal dřív, ten partybox, na to co to je, se opravdu povedl.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod baracuda2233 27. 1. 2020 21:58

Rozumiem tak ja to upresním doma mám soundbar LG SJ2 a chcel by som aby ten reproduktor mal aspoň toľko basov ako ten soundbar najlepšie viac a bol hlasnejší ale nie preto aby som to počúval úplne nahlas ale aby som mal rezervu a zároveň aby to nebolo veľmi skreslené. Reproduktor nebudem prenášať ale ak by mal batériu bolo by to plus nie preto lebo ho plánujem prenášať ako som už spomenul ale preto aby som ho mohol počúvať aj v prípade napríklad výpadku prúdu. čo sa týka výkonu minimálny výkon je tých 150 wat. Čo sa týka veľkosti tak modely ako partybox 100 alebo Sony xb60 sú tak akurát ale nebránim sa ani väčším modelom ak by kvalita zvuku a sila basov presahovali kvalitu napr JBL Partybox 100 no čo sa týka veľkosti tak veľkosť LG RK7 je už maximum. K RK7 páči sa mi na ňom prehľadné ovládanie na hornej časti reproduktoru a to že má displej no či hraje lepšie ako partybox 100 a či má aspoň toľko basov ak nie viac to posúdiť neviem a čo sa netu týka čítal som že by v balení malo byť aj diaľkové ovládanie čo by bolo pre mňa ďalšie plus ale hlavný je pre mňa zvuk a basy ale zas nemám rád zastrené uhuhňané basy ale hutné, pevné a šisté. Ďakujem za rady snáď som na nič nezabudol :)
baracuda2233
Junior

Odeslat příspěvekod baracuda2233 28. 1. 2020 20:57

Zdravím takže nakoniec sa rozhodujem medzi LGFJ5 a Panasonic SC-UA30 ktorý z týchto dvoch reprákov je na tom lepšie zvukovo a čo sa týka basov? Mal som možnosť si ich vypočuť ale nemám ucho znalca a preto sa neviem rozhodnúť. Ďakujem za rady :-)
baracuda2233
Junior

Odeslat příspěvekod Houbičkar 28. 1. 2020 23:01

Tys je slysel, poslouchal a ptas se lidi, ktery je spolu nikdy neslyseli, kterej hraje lip? To ma bejt snad obracene, ne?
Houbičkar
Junior

Odeslat příspěvekod Rel8iveR 5. 2. 2020 12:23

Má někdo srovnání HK Onyx 5 a Go+Play?
Go+Play je asi o litr dražší a má lepší "pověst" na těch internetech.
Dost teď přemýšlím o domácím přenosném BT přehrávači, místo "rádia v kuchyni". Zároveň ho chci čas od času vytáhnout na dvorek/zahradu a grilovačky.
Občas ve mně vrtá vrtoch, že bych se víc zaměřil na ten venek a pořídil JBL Partybox 100 a na dvorku a u grillu budou solidní pártošky ...a "v kuchyni" to s ním nějak přežijem (když tam teď trpíme malou čínskou noname chrchlátko) :)
Rel8iveR
Kolemjdoucí

Předchozí stránka