Bluetooth reproduktor

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dargy 6. 3. 2020 20:20

Chrage 3 je urcite stereo. Charge 4 je mono. Ja nemam pocit zeby charge 3 nemala soundstage. Skusal si aj iny kus?
dargy
Junior

Odeslat příspěvekod dajsi 6. 3. 2020 21:19

Skúšal ale len potichu a aj flip asi 5, a ešte nejaký flip. Podanie zvuku v ruchu medzi ľuďmi a nie najlepšieho porovnávacieho prostredia, je viac menej to isté len každý flip ma ináč nastavene basy. Zastrete stredy vždy ostávajú, dočítal som sa aj na nete ze sú to všetko mono speakre. Snáď to viem rozlíšiť, ved preto som chcel JBL lebo už dlho mam lsr305 a absolútna spokojnosť.
dajsi
Junior

Odeslat příspěvekod roman2277 7. 3. 2020 15:39

perdus píše:Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Bang and olufsen? Jak jsou na tom jejich bt repráky zvukově?

Nejsou špatné,ale za tu cenu se dá výbrat lépe.Do 10kk jsou TOP Dali Katch a Vifa Helsinki a do 20kk B&W Zeppelin.Nad 20kk je už více kandidátů.Doporučuji se mrknout na videa na Yutube Tonyho Speakera.
MSI GT73,Ipad Pro 256GB,Yamaha RX A 1030,Naim Uniti Atom,Dali Rubicon 6,LG OLED
roman2277
Junior

Odeslat příspěvekod Rel8iveR 9. 4. 2020 23:31

Používáte při přehrávání hudby z telefonu do BT reproduktoru nějaký ekvalizér? Mám na mysli nějakou aplikaci. Zkoušel jsem jich několik a ani u jedné jsem nezaznamenal nějaké znatelné upravování zvuku. Tel. mám Motorolu.
Předem díky za tipy.
Rel8iveR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 4. 2020 06:50

Některé ekvalizéry zvuk přes Bluetooth neupravují. Já mám Samsung a ten má ekvalizér nativně v nastavení zvuku a funguje i na Bluetooth.
myšpulín
Junior

Odeslat příspěvekod razerfan 7. 8. 2020 22:10

Nejlepší přenosný bt reproduktor na trhu Vifa Helsinky zlevňuje na 50procent ceny z 11tis na 5,6tis (výprodej zásob) a značka končí resp. koupili ji číňané takže kvalita asi klesne zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=sSQ1a_226mg .
Recenze vifa helsinky: https://youtu.be/RWUDaopM1sA

Má to ale háček - udávaná stránka odesílá jen do německa nebo rakouska. Našel jsem přes store locator na Vifa homepage podobné slevy i v polsku, ale tam zase není international shipment. :-)

Možná ještě zareagují německé webshopy nebo ebay nebo český prodejce.

A druhý háček - z android storu prý zmizela ofic.aplikace kterou se daly tyto repráky ekvalizovat. Ale dá se asi stáhnout a nainstalovat offline.

Obrázek
razerfan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lordpcman 12. 8. 2020 08:58

Zdravím, a za prvé se v žádném případě nechci hádat. Připojím se se svojí troškou do mlýna :-D Jsem poměrně dost náročnej na reprodukci muziky. Protože mám sluchátka od Sony s kodekem LDAC (ten přenese 3x více datovej tok než je mp3). Rozdíl je dost propastnej. Mám naposlouchané jak mp3 tak kvalitní flac. Pořídil jsem si Bluetooth reproduktor tedy opět Sony a to rovnou SRS-XB43 aby to alespoň trochu hrálo. Je mi jasné, jak to na netu vše okolo hltám a dost mě to baví, že po zvukové stránce to není TOP, ale po prvních pár desítkách hodin jsem celkem spokojen. Pouštím si poměrně ve slušně kvalitě muziku přes TIDAL (kvalita HIFI :-) ). Moc nerozumím tomu, nebo moc nechápu proč kupovat po zvukové stránce to nejlepší, když to přenese,"jen" datovej tok 320kbps (neobsahuje LDAC kodek).
Pěknej den
Lordpcman
Junior

Odeslat příspěvekod poldi92585 17. 8. 2020 10:53

Taktiež mám Sony srs xb32.... Treba ho doladiť cez apku na eq, potom hrá vyrovnanejšie, prekvapil ma že vie zabasovat viac ako Charge 4, ale má od neho odstup zatiaľ čo sa týka vyrovnanosti spekra.... Ale Sony zatial hral len nejake 2 hodiny tak sa možno ešte rozohrá ... ;)
poldi92585
Junior

Předchozí stránka