Bluetooth reproduktor

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod petrajss 21. 8. 2019 09:09

Pri vyberu BT repro doporucuju kouknout na youtube channel jednoho nadsence, ktery uz radu let testuje vsemozne BT repro > https://www.youtube.com/channel/UC7DQTj ... ZtLQU3Z1dQ

Dokonce si dal tu praci, ze udelal na netu srovnavac, kde lze jednotlive repro porovnavat a polsouchat proti sobe > http://switcher.oluvsgadgets.net/

V nekolika poslednich videiich velice kladne hodnotil prave zminovany JBL partybox 100, ktery dovede udelat celkem paradu i ve venkovnich prostorach a za tu cenu nema ve sve kategorii konkurenci. V jednom videu ho srovnava i s JBL partybox 300 a s prihlednutim k pomeru cena/vykon je 100 jasna volba.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 1. 10. 2019 18:55

Tak jsem si dnes koupil přenosný repro Harman Kardon Go+Play.

Tento zde: https://reprosoustavy-reproduktory.heur ... -wireless/

Pokud to někoho bude zajímat,tak mohu napsat své dojmy z několikahodinového testování.
Zatím jsem ho testoval pouze přes bluetooth s DAPem Astell&Kern AK300 a mobilem Samsung Galaxy S8+.
Zítra ho ještě otestuji přes kabel (Hi-Res). :D
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrajss 4. 10. 2019 10:11

Tak se musim taky pochlubit. Harman Kardon Go Play vlastnim uz pres 3 roky a jsem s nim po celou dobu nadmiru spokojen. Nicmene ve venkovnich prostorach, kdyz bylo obcas potreba neco trosku osolit, tak tomu trosku neco chybelo.

A tak jsem si vcera z hecu koupil JBL partybox 100. Nic jsem extra jsem od toho neocekaval, dal jsem opet na dojmy a testovani Oluva na vyse zminenem youtube kanalu...a opet nezklamal. Zatim jsem jen zbezne testoval doma a teprve dnes se chystam ho vyvencit na chalupe. Nicmene, co se podarilo JBL za ty penize je opravdu pozoruhodne. Neni to zadne HiFi zarizeni, ovsem za tu cenu, a na to co to je, to hraje upravdu slusne. Neni to jen nejaka prebasovana bedna, jako vetsina podobnych partyboxu, ac basu je tam opravdu hodne.

No jsem zvedavy na dalsi testovani venku.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod petrajss 24. 10. 2019 11:44

Tak přihodím opět malý update. Jelikož jsem měl roupy a nedalo mito, z hecu jsem pořídil ještě druhý JBL partybox 100 s tím, že zkusím dva ve stereu. Měl jsem na to celý víkend na chatě, kde nikdo nebyl....A musím říct, že mám asi novou outdoorovou zábavu. Hraje to opravdu skvěle.

Tak jak jsem od toho nic neočekával....Pokud někdo hledá bezdrátové přenosne rešení ozvučení například zahrady na akce, za ty prachy asi není co řešit....ať už pouze jeden, nebo dva ve stereu. Hlavní předností jsou jedonznačně basy, které se u repro jako HK&Play venku prostě vytratí. Ani o dost dražší JBL boombox se s tím absolutně nedá srovnat.

Pokud by měl někdo zájem, rád nabídnu v Brně a okolí možnost vyzkoušet.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod roman2277 24. 10. 2019 22:37

Testoval jsem skoro vše co je na trhu a nej je Dali Katch.Ano není úplně levný ale zvuk...
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod baallu 3. 11. 2019 17:09

petrajss píše:Tak přihodím opět malý update. Jelikož jsem měl roupy a nedalo mito, z hecu jsem pořídil ještě druhý JBL partybox 100 s tím, že zkusím dva ve stereu. Měl jsem na to celý víkend na chatě, kde nikdo nebyl....A musím říct, že mám asi novou outdoorovou zábavu. Hraje to opravdu skvěle.

Tak jak jsem od toho nic neočekával....Pokud někdo hledá bezdrátové přenosne rešení ozvučení například zahrady na akce, za ty prachy asi není co řešit....ať už pouze jeden, nebo dva ve stereu. Hlavní předností jsou jedonznačně basy, které se u repro jako HK&Play venku prostě vytratí. Ani o dost dražší JBL boombox se s tím absolutně nedá srovnat.

Pokud by měl někdo zájem, rád nabídnu v Brně a okolí možnost vyzkoušet.

Prosím ťa, ako si to mal prepojené medzi sebou - bezdrôtovo alebo si skúšal aj cez in out káblom ? Rozmýšľam že kúpim aj ja ešte jeden lebo jeden už mám...
baallu
Junior

Odeslat příspěvekod petrajss 6. 11. 2019 12:27

Testoval jsem pouze TWS - True Wireless stereo - aneb propojení obou repro přes Bluetooth. Propojení kabelem jsem pochopil neposkytuje stereo, ale pouze mono, takže BT je jediná možnost, jak je propojit do sterea.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod baracuda2233 26. 1. 2020 13:09

Zdravím vás mal by som na vás prosbu o radu rozmýšľam nad kúpou bluetooth repra na ozvučenie miestnosti s rozmermi 5x5m. Moje požiadavky sú solídne a silné basy ale zároveň nepotlačené výšky. Cenová hladina je do 300 eur. Zaťiqľ sa rozhodujem medzi JBL Partybox 100 a Sony GTK XB60 . Osobne som nemal možnosť počuť žiadne z týchto repro len zvukové nahrávky na youtube a recenzie na nete. Sony sa mi zdá basovo lepší a JBL je aspoň podľa videí menej basovo ladený a má viac vytiahnuté výšky čo sa týka recenzií tak oba reproduktory ich majú dobré no neviem sa rozhodnúť. Ďakujem za rady
baracuda2233
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 26. 1. 2020 16:06

Jestli je to na pevnou instalaci a nebudeš s tím někde běhat, tak třeba tohle:
https://www.alza.cz/polk-audio-magnifi- ... 115545.htm
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baracuda2233 26. 1. 2020 16:52

Ďakujem za radu no soundbar mám :) výkon je postačujúci a prenášať to nebudem nikde no hľadám skôr jeden reproduktor :)
baracuda2233
Junior

Odeslat příspěvekod petrajss 27. 1. 2020 08:32

Píšu jako majitel JBL Partybox 100. Má funkci bass boostu, při jejímž použití je basů víc než dost, na domácí použítí až moc. Popravdě nevím, jestli bych ho doporučil pro poslech v místnosti. Na nějaké akce, kde je potřeba hodně basů možná ano, ale na běžný poslech...je to spíš reprák na ven. Ovšem pokud jde opravdu hlavně o basy, určitě bych se toho nebál.

Doporučuji toto sorvnání, poslouchat se sluchátkama:

https://www.youtube.com/watch?v=EElNYJ-58fM&t=496s

Tady jsou potom dalši jeho videa k partybox 100:

https://www.youtube.com/user/clavinetju ... y=partybox
petrajss
Junior


Odeslat příspěvekod baracuda2233 27. 1. 2020 10:01

Ďakujem idem sa na to pozrieť. Chcem sa ešte opýtať ako je na tom značka LG z hľadiska basov napríklad model RL4 Ďakujem :)
baracuda2233
Junior

Odeslat příspěvekod petrajss 27. 1. 2020 10:22

Já myslím, že pokud chceš opravdu přenosný BT reproduktor, hodně basů, a zaujal tě ten JBL partybox, není moc co řešit, v dané kategorii výrazně překonavá u nás dostupnou konkurenci. Repro od Sony nebo LG v této kategorii bych konkurencí ani moc nenazýval. Ten parybox se opravdu povedl.
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod baracuda2233 27. 1. 2020 14:18

Mal by som ešte jednu otázku a to ako je na tom marshall woburn II výkon je skoro totožný no woburn II je trocha skladnejší ale nebiem ako je na tom po stránke basov. Ďakujem vám
baracuda2233
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků