Praská na reproduktorech Dynavoice závěs?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Linuxing 21. 5. 2019 11:28

Ahoj, vybírám stereo reproduktory a celkem se mi zalíbily Dynavoice Definition DF-6 a DF-8. Narazil jsem, ale na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=9jHQyHTVyt8 kde ukazuje prasklý závěs. Maďarsky nerozumím, ale z překladu pod videem jsem pochopil, že to prasklo po 2. použití. Pokud je tady nějaký opravář nebo někdo kdo měl Dynavoice rozdělané, mohli byste to potvrdit nebo vyvrátit jestli je u Dynavoiců běžné, že praská závěs?
Linuxing
Junior

Odeslat příspěvekod Alchemix 15. 6. 2019 13:18

Mám DM-6 něco málo přes dva roky a nic nikde prasklého nemám. Myslím, že za ty peníze na moje využití super.
Nicméně teď do nového domku a obrovského obýváku plánuju DF-8. Zatím to budu provozovat na mém Onkyu TX-RZ720 a uvidíme zda bude stačit.
Má tady někdo zkušenost s DF-8 v prostoru cca 50m2 ?
Alchemix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leony5 15. 6. 2019 13:56

Měl jsem df 6 dva roky a v pohodě, nic nepopraskalo.

-- 15. 6. 2019 15:13 --

Poslechl bych si tyhle https://www.htpshop.cz/sloupove/dynavoi ... antId=6028 ještě jsem je neslyšel ale chystám se na to u kolegy který je má, nahradil jimi df-8 a je spokojený.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Linuxing 5. 7. 2019 11:15

Dík za info. Možná v tom videu mluvil o nějakých starších typech repro.
Linuxing
Junior

Odeslat příspěvekod bovo77 13. 7. 2019 18:49

Ahoj.Tam vo videu hovorí o tom že záves nemá dosť priestoru na pohyb a vyhýbanie a preto to prasklo po dvoch rokoch.Konštrukčná chyba.To repro vyzerá ako z DM6 ale môže to byť aj z niečoho iného,síce nepovie konkrétne.Píše tam že 160 milimetrové a kevlarové repro.
bovo77
Junior

Odeslat příspěvekod Linuxing 23. 7. 2019 22:55

Dík za stručný překlad. Z polštiny bych to možná nějak rozluštil, ale ta maďarština... :-)
Linuxing
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků