Výber odolných repro na záhradnú terasu

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Lego 30. 6. 2019 13:47

Zdravím všetkých, vyberám repro na terasu o rozmeroch 8x4 m. Repro budú osadené na fasáda domu,budú vystavené priamemu dažďu a teda celkovo všetkým poveternostným podmienkam. Máte niekto skúsenosti s nejakými konkrétnymi modelmi? Musia byť odolné a samozrejme zvukovo čo najlepšie. Moj cenový strop je cca. 300€ za pár. Budú zapojené v zóne 2 na av reciever pioneer vsx 924.

Zatiaľ mám vo výbere KEF Ventura 4 a Polk audio Atrium 4.

Nebránim sa iným značkam, modelom. Máte nejaké nápady a hlavne reálne skúsenosti? Prípadne poraďte možný posluch odolnych repro v okolí Bratislavy.

Ďakujem za každú radu.
Mr.Lego
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dargy 30. 6. 2019 18:45

Pozri sa po monitor audio rada climate. Najhorsie su mrazy v noci a cez den slnko. Aspon zakladnu ochranu alebo striesku to chce vzdy ale tie climaty maju ip55 ak sa nemylim.
Vela zdaru pri vybere.
dargy
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Lego 30. 6. 2019 21:37

Ďakujem,ale monitor audio sú nad rozpočet. S ip máš pravdu. Kef ma vyssiu ip 65. Ako tie repro budú pod podhladmi, len sú krátke a ak fuka vietor tak na ne bude pršať. Takže minimálnu striesku majú. Slnko bude svietiť len cca do 11. Skoda,ze na tuto problematiku neviem nic nájsť, ziadne recenzie, testy, skusenosti. Čo sa týka mrazu tak na zimu ich demontujem.
Mr.Lego
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dargy 1. 7. 2019 20:10

Ono to ťažko nájdeš niekde v showroome. Sú to vyslovene inštalačné veci a to má málo kto vystavené ak vôbec. Tieto odolné do extériéru som naozaj nevidel u nikoho.
Ešte pozri taký Focal rada 100 OD6 alebo OD8
Ja pracujem iba s tými značkami a hrajú obe super aj Monitory aj Focaly.
Kefy som nepočul a Polk audio ma nejako neoslovila ako značka všeobecne.
dargy
Junior