Jaké repro k Denon rcd-n10 (All-in-one)

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sx02 5. 8. 2019 11:42

Ahoj, potřeboval bych pomoc s výběrem reproduktorů k této mikrověži. Bude sloužit k ozvučení televize a pouštění muziky z PC a Spotify (většina MP3 a FLAC). Z prostorových důvodů potřebuju regálové reproduktory a nesmí mít basreflex vzadu (budou u stěny), pouze stereo.
Počítám s tím, že na filmy to tolik nebude, ale bude to rozhodně lepší než integrované repro v TV.

V setu se k tomu (kdysi) nabízely Polk signature s20e, které by mi schválila i žena (design ;), jsou ale na horní hranici velikosti co do pokoje narvu. Zvažoval jsem ještě Elac Debut B6.2 nebo AQ.
Napadá vás ještě nějaká další varianta? Co byste volili Chtěl bych do repro vrazit max 8-10k.

Z toho co jsem psal výše je asi zřejmé, že nejsem netopýr ale spíš hledám zábavný zvuk.
Skládat systém z komponent nemůžu (prostor) a potřebuji CD, takže tenhle Denon se mi jevil jako nejlepší.

Dík za pomoc.
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod viking81 5. 8. 2019 12:14

V tej cenovej relacii by sa este mohli dat zohnat Monitor Audio Bronze 2 (predny bassreflex) alebo Wharfedale Diamond 225 (spodny bass reflex)..
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků