Při testu Repro 5.1 středoví hraje společně se subwolferem

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Nierty 9. 1. 2020 02:12

Zdravím mám takoví problém.Vyměnil jsem starou sestavu genius 5.1 u počítače za domácí kino auna Areal 653 5.1-Kanal-Surround-System.Nastal ovšem problém.Jelikož přes AUX kabel hrajou reproduktory u PC současně chtěl jsem vyřešit tento problém tak že jsem je chtěl zapojit jako své předchozí reproduktory Genius 5.1 tudíž zakoupení 3 kabelů červený a bílí přes redukce 3 dírky 3 kabely 3 volby přední reproduktory,zadní reproduktory a středoví reproduktor/subwolfer. Problém ovšem je že mi středoví reproduktor hraje při testu společně se subwolferem a v něm a když máčknu na test středového nehraje vůbec.Mohl by mi někdo pomoci?zapojení starých reproduktorů fungovalo normálně se stejným zapojením.Díky
Nierty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 10. 1. 2020 15:25

Jinak, než co kanál to kabel to ani zapojit nelze. V PC je výstup pro centr a sub většinou barevně značený - oranžová. Oba kanály jsou mono, tedy se dělí o jeden dvoukanálový výstup. V PC musí být nastavený výstup 5.1 a testování kanálů by mělo probíhat z PC.
Do sestavy pak povedou kabely pro: FL/FR (PC zelený výstup), CEN/SW (PC oranžový výstup) a SL/SR (PC černý výstup).
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hydrrra 13. 1. 2020 21:05

hele, subwolfere, co takhle trochu dostudovat češtinu? :oboze
Hydrrra
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Houbičkar 14. 1. 2020 16:06

Ta čeština je v pohodě. Středoví, takoví a bílí je podle vzoru stavení a sub-wolfer je hlubokotónový reproduktor pro vlkodlaky.
Houbičkar
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků